Astra F mi Yoksa G mi?

seassoldier1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlarım opelci dostlarım.ya bugün şöyle camdan park halindeki arabama baktımda F kasa astra nekadar güzel bir arabadır öyle ya.bir araç bukadarmı güzel dizayn edilir tşk opel bize bu aracı yaptığın için.ben astra F sevenlerdenim.evimizde cmon corsada var ama bence bunun yerini tutmuyo.heleki G kasalar ilk çıktığında bu ne çirkin araç demiştim.sizde benim gibimi düşünüyosunuz.Astra G kullananlar özellikle siz dürüst olun:D

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlarım opelci dostlarım.ya bugün şöyle camdan park halindeki arabama baktımda F kasa astra nekadar güzel bir arabadır öyle ya.bir araç bukadarmı güzel dizayn edilir tşk opel bize bu aracı yaptığın için.ben astra F sevenlerdenim.evimizde cmon corsada var ama bence bunun yerini tutmuyo.heleki G kasalar ilk çıktığında bu ne çirkin araç demiştim.sizde benim gibimi düşünüyosunuz.Astra G kullananlar özellikle siz dürüst olun:D
Astra G bence sınıfının en iyi dizayn edilmiş kasasıdır.Özellikle Hb.

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla Tekin abi ilk zamanlar benim kanım hiç ısınmadıydı :eek: yani o kadarki bir an önce borcu bitsede G kasa alağım diye iple çekiyordum taki OPELİM.NET'e üye olup özelliklerini araştırdığım zaman aracımı sevmeye başladım ;) ve şuan aracımı satıp G kasa almayı düşünmüyorum ;) taki büyük bi sorun çıkarısaya kadar :D belki o zaman G kasa alırım:) yoksa forever F kasa :cool: hatta ve hatta bide 94 model GSi oldumu tadından yenmez:):):)

seassoldier1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla Tekin abi ilk zamanlar benim kanım hiç ısınmadıydı :eek: yani o kadarki bir an önce borcu bitsede G kasa alağım diye iple çekiyordum taki OPELİM.NET'e üye olup özelliklerini araştırdığım zaman aracımı sevmeye başladım ;) ve şuan aracımı satıp G kasa almayı düşünmüyorum ;) taki büyük bi sorun çıkarısaya kadar :D belki o zaman G kasa alırım:) yoksa forever F kasa :cool: hatta ve hatta bide 94 model GSi oldumu tadından yenmez:):):)
4ever Astra F diyosun yani.açıkcası banada bazen bu G kasa itici bazende güzel geliyor sanırım makyajlı olam njoy olsa gerek onlar bazen güzek görünüyor ama özelliklede kırmızı olanlar gözüme resmen batıyo acıtıyo be.sizede olurmu bilmem ama marka ayırmaksızın yahu bu araç bu renk alınırmı denirya hani G kasadada kırmızı pek kötü.Ama bencede dönem ve yaşına göre harika bir araç astra F.bu f kasaya H motorunu koyup içine yenilikleri ekleyip ufak tefek makyajla yeniden üretmeliler classic diye:D

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben bu başlıkta ne demek istediğinizi anlayamadım açıkçası kendi aracınız olan astra f kasayı sevebilirsiniz ama G kasanın çirkin olduğunuda nereden çıkarttınız? eminimki bu sitede en çok astra G kullanıcısı vardır bu insanlar zevksizmi yani? kaldıki G kasa çok uzun yıllardır üretimde olan ve halen talep doğrultusunda üretilen dış görünüşü sağlamlığı üstün yol tutuşu ile kullanıcılarının beğenisini kazanmış bir modeldir..

Keepwalking

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ehuehue olmadı komutanım:)

piyasa araştırması yaparsanız göreceksiniz, bütün marka model arabalarda en iyi ihtimalle fiyat yerinde sayarken astra G gün be gün artırır fiyatını.

ayrıca, bir astra G ancak başka bir astra G ile kıyaslanabilir. diğerlerini kıyas kabul etmez. ;)

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendi fikrim şu ; astra G bugüne kadar gelmiş geçmiş en güzel kasa tipidir. özellikle HB modeli.. emin olun ki ben H kasayı sevemedim.. yani nedendir bilmem ısınamadım .. sadece yeni kasanın GTC si iyi geldi bana o kadar.. ama bertone mi GTC mi derseniz işte bi kararsız kalırım orada..

ama klasik astradan bahsedersek havada karada hatta marsta jüpiterde bile Astra G derim.

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bakmayın ama astra g daha oturaklı ve çekici duruyor f kasa ise zamanına göre iyi bir dizaynı var ama ikisini karşılaştırmanız bence mantıksız !!!
o kadar iyi bir araba ki 2012 yılına kadar üretilmeye dewam edecek tam 14 sene aynı kasa 1998-2012 demek ki çok çirkin bir araç bu herkes alıyo:D

Son düzenleme:

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra f forever:rock

astra f kasa bikaç ufak değiişikle çok güzel olabilen bi araç (angel eye v.s)
g kasadan daha hoş bi dizaynı olduğunu düşünüyorum ama teknik açıdan bakarsak g kasa daha üstün ve sağlam