ASTRA F KAZA YAPTIM

arifpoyraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın pert değeri aşağı yukarı 11,500-12,000 arası. bir de pert sayılması sigorta expertizine bağlı. pert olma durumunda alacağınız paraya bakın, yeni bir araç için gereken paraya bakın ve aracınızın değeri sizce ne idi ona bakın. bunlar ışığında bir değerlendirme yapıp karar verin derim.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın pert değeri aşağı yukarı 11,500-12,000 arası. bir de pert sayılması sigorta expertizine bağlı. pert olma durumunda alacağınız paraya bakın, yeni bir araç için gereken paraya bakın ve aracınızın değeri sizce ne idi ona bakın. bunlar ışığında bir değerlendirme yapıp karar verin derim.

98 model vectra b pert değeri 10.500, emin misiniz 11,500-12,000 den?

ferhat_kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hemen perte ayır

Arkadaşım kaza sonucu o arabanın kapıları da şıkışmış dedin, anlaşılan o ki kaporta aksamı komple şıkışmış zaten çase de eğri , şaseyi hidrolikle falan bi şekilde düzeltilir , ama kaportadaki o sıkışıklık bütün araca yansıdığı için çok zor olur. yüksek hızlara çıkınca ve virajlarda azrail arka koltuğunda olur . Allah kazadan beladan korusun bence yapmaya değmez.

arifpoyraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 astra 1,6 aralıkta noter satışında 11,500 değer hatırlıyorum. ama bir daha sorayım.

meseleci06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arif abi Noter satışında ki değere aldanma,,
Ben 3 ay önce Astramı alırken,Noterde bana sordular değerini kaç yazalım diye,
Ben aldığım fiyatı yazdırdım..

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun.
bence aracınızı yetkili servise çektirin.

yetkili servisler daha yüksek tamir bedeli çıkaracağı için araç perte çıkar büyük ihtimal.

pert değeri olarakta sigorta şirketi bir değer önerir.bu değer genelde aracın piyasa değeridir.

arifpoyraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arif abi Noter satışında ki değere aldanma,,
Ben 3 ay önce Astramı alırken,Noterde bana sordular değerini kaç yazalım diye,
Ben aldığım fiyatı yazdırdım..
mehmetcigim bana noterde sormadılar listeleri varmış oradan yazdılar. 2 yıl önce subaru yu satarken sormuşlardı gerçi.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ne oldu şimdi bu araç?

oceanfoam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pert değeri

öncelikle çok geçmiş olsun. allah bir daha göstermesin size ve diğer arkadaşlara.

benim corsa c aracımda perte çıktığında sigorta bana abuk subuk bir teklif yaptı. değeri 14-15.000 tl olan aracıma 11.000 teklif etti. teklifi yaparken ilgili sitelerden aldıkları en düşük fiyatlı ne olduğu belirsiz araçlarla kıyaslama yapıyorlar . sizin aracınızın durumuna hiç bakmıyorlar bile. onun için sigortanın verdiği teklifi kabul etmeden düşünmek gerekir. gerçi ben yemedim 11.000 lik teklifi 14.000 aldım ama uğraştırdılar baya. he birde aracın masrafını karşı taraf karşılayacaksa sigorta firması kendi anlaşmalı olduğu tamirciye sokup çıkma parça takıyor ben bunu özellikle konuştum sigortayla ve hiç bir şekilde yaptırmayacağımı söyledim sokarsınız opel servise orjinal parçalarla toplarsınız diyince adamlar çark etti.

tekrar geçmiş olsun.