astra f gaz kesme ??

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
O kırmızı parça dediğin yani turuncu kapaklı parça distribütör. Sanırım ustan ondan bahsetmiş. Ama onda sıkını olsa araba sürekli tekler.

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Devir saati var ben de kardeşim. Ama inan hiç zorlamadım. Kaça çıkar bilmiyorum. Ama tüpte devir kesici olmadığı için usta bozuntularından biri, bir testte hem boşta hem de 2. viteste epe bir zorlamışı limitleri.
Sizin modellerde devir saati olmadığını biliyorum, bir arkadaşımda vardı seninkinden.

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Devir saati var ben de kardeşim. Ama inan hiç zorlamadım. Kaça çıkar bilmiyorum. Ama tüpte devir kesici olmadığı için usta bozuntularından biri, bir testte hem boşta hem de 2. viteste epe bir zorlamışı limitleri.
Sizin modellerde devir saati olmadığını biliyorum, bir arkadaşımda vardı seninkinden.

Abi ben 2. Viteste 80 görüyorum ama bazen 85 gösteriyo 3 te ise 120 gösterirken bazen 130 a yaklaşıyo nasıl bi iş anlamadım keyfine göre kesiciye giriyo galiba :D :D

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Valla ben açıkçası hiç o kadar zorlamadım, zorlamaya da cesaret edemem kalır malır elimde bi yerleri de :)

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben açıkçası hiç o kadar zorlamadım, zorlamaya da cesaret edemem kalır malır elimde bi yerleri de :)

yok be abi motoru kuş kadar ama kaptırınca güzel gidiyo ama yakıtı içiyo namussuz :)

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Çok farklı bi üretim olmuş bence. Mesela benimkinde devir saati var ama hidrolik direksiyon bile yok. Elektrikli camlar yok orijinlinde. Tek nokta gibi değişik bir sistemi var. İki arada bi derede kalmış gibi.

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok farklı bi üretim olmuş bence. Mesela benimkinde devir saati var ama hidrolik direksiyon bile yok. Elektrikli camlar yok orijinlinde. Tek nokta gibi değişik bir sistemi var. İki arada bi derede kalmış gibi.

cam otomatiği harbi can sıkıyo abi adres sorucan camı aç kapa yarım saat :maden: hidrolik bizde var çok şükür cam otomatiği çıkma olarak bulamadım hiç bulsam hemen alırım ama kısmet ben memnunum arabadan donanım yok arızada yok ama bu opelede vur demiş öldürmüşler camları otomatik yapar insan

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Aynen bi elektrikli cam (adam gibi çalışan) , bi hidrolik direksiyon konulabilirmiş. Ama dediğin gibi donanım yok, sıkıntı da yok. Yani kısmen yok sorun . :)

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Benim camları da eski sahibi elektrikli yapmış ama açıp kapamak tam bir işkence :) yapmasa daha iyiymiş :)