Astra F Ecu Immobilizer Ucuz Yollu Nerede Kirdirilir

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

Elimde ingiltereden getirttiğim ikinci ecu (beyin) var. Aracımda kullandığım ecu ise chiptunigli . Yeni gelen ecu yü araca bağladığımda araç çalışmadı ve arıza lambası yanıp sönmeye başladı. Servise sorduğumda size gelen ecu immoludur dediler. Yeni gelen ecu nün immosunu kırdırabileceğimiz güvenilir-işinin ehli bir usta arıyorum. Tabi bu işi ucuz yollu yapmalı izmir de 1-2 yere sordum 100 ytl ile 120 ytl arası fiyat çekiyorlar. Bana pahalı geldi. Zaten ikinci el ecu fiyatlarıda 300-400 ytl arasında. İngiltereden kaça geldi derseniz toplam 60 ytl ye geldi. Bedava desek yeri var. Bu nedenle elimdeki ikinci ecu yü yedekte tutmak amacıyla immosunu ucuz yollu kırdırmak istiyorum. Sizlerden ricam bu işi yapabilecek ustaların irtibat bilgileri ve bu işi kaça yaptıklarını biliyorsanız maliyeti. Bu iş için 100-120 vermeyeceğim kesin. İyişallah sizlerin desteğiyle uygun fiyata bu işi hallederim.Tüm ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler. İngiltereden gelen ecu fotosu aşağıdaki gibidir.
ukecuhv3.jpg

Son düzenleme:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ecu da sorun yoksa bu yedek olarak elınde duracagı için acele etme öncelıkle. bu konuyu elektronıkcı arkadaşla konusmam lazım. yetkılı servıstekı programlar bu işi çözer ama bıraz bekle bakalım

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde orijinal ecu nun fotosunu ekliyorum.
ecuorgwf2.jpg

skykhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
www.opelecu.com sitesinde ulaşım bilgileri var