astra f ceki demiri

teknikelektronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar

opel astra f kasa (wagon veya hb) arabasi olup orijinal veya sonradan takma ceki demiri olan arkadaslar ne kadara kime ve montaji arabanin neresine yaptirdiklari hakkinda bilgi verebilirlermi acaba birde fotograf rica edebilirmiyim

burada izmirde adamin birine omega dan söktügüm ceki demirini( salincaksiz) takmasini söyledim bana 200 tl dedi ama adama güvenemedim cünkü bana kalkip sase ye diil de stepne nin sacina baglayacagini söyledi yani bu gitigim adam bu is ile ugrasan biri degildi acikcasi piyasada da fiyatlar cok yüksek 530 liradan basliyor (ama orijinal ve uygun kit ile) ne yapacagimi sasirdim fikirlerinizi bekliyorum iyi günler

bu arada opel omega dan söktügüm sökülebilir(tak cikart) ceki demirini kendim astra ya taktiramazsam satmayi düsünüyorum ilgilenenler ile iletisim kurabiliriz

Son düzenleme:

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ççok para en iyisi arabayı sat derim illaki bir şeyle çekeceksen tabiii ki. çünkü astra f ler 1,6
omegalar sanırsam 2,5 motorlu

teknikelektronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam arabayi satmak biraz zor ya , bizimkler satalim diyor da ben pek istemyiorum bana eger bu ceki demirinin arabanin hangi noktalarina montaj yapildigini bilsem gene isim kolaylasacak

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel servisine gitderim danış bakalım onlar ne diyecek. danışmaya da para almazlar sanırım