Astra Edition Paket ile Njoy Plus Paketi Birbirine Denk mi Farklı mı?

• Konuyu başlatan tolgahan06
  • Başlangıç tarihi

40000 liranın hangi araca verilmesi daha mantıklı

• sıfır yeni kia rio 1.4 dizel

Oy: 12 44.4%
  • 2.el 2010 yeni astra j enjoy plus

Oy: 15 55.6%

• Kullanılan toplam oy
    27

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Edition Paket ile Njoy Plus Paketi Birbirine Denk mi Farklı mı?

Bu forumu golfçü ve puntocu dediklerinizden ayıran özelliği siz söylemişsiniz zaten. :)
Her aracın artı ve eksileri var burada objektif yorum var.
Boş araçlara dünya kadar para verip sonrada forumda eksi kısınlarını söyletmeyen zihniyet gelip ışıklarda bizim araçları dikizliyor işte. :)
Benim forumda sevdiğim şey jerşey konuşulabilir olmalı.arkadaşımız ister kia ile ister mazda isterse accent ile kıyaslar.kimsede sen ne yapıyorsun demez dememelide.
zamanında araç bakarken toyota corolla ile astrayı çok kıyaslıyordum.dh sitesinde opelci arkadaşlardan bilgi beklerken bir sürü gereksiz konuşmaya tanık oldum.ben aracın kendime ne kadar uygun olduğunu anlamaya çalışırken arkadaşlar başladı gözü kapalı konuşmalara bıraktım forumu geldim.bizim foruma rahay t rahat okdudum dinledim sordum artı eksi ne var sağolsun herkes anlattı sonuçta gittim kullandım toyotayıda auriside bana dağlar kadar fark var dedim.şimdi sizde cosmo 1.4 turbo araç kullanırsanız arada ne kadar fark olduğunu anlayabilirsiniz bence.Benimde gözüm 1.6 turboda mesala ama bana yeter dedim bu donanımı aldım.Kullandıkça anlıyorum ki doğru donanımları almışım.Siz daha forumda yenisiniz zaman geçirdikçe ne kadar kaliteli seviyeli bir forum olduğunu fark edeceksiniz.moraliniz bozulmasın. :)
Bu siteyi kapatsak inanın bir sürü arkadaş gidip yanlış araç tercihinde bulunacak sonra her fırsat bulduğunda bizim araçları kesecek. :)

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

bulent_tnt link' Alıntı:
kardesım bu sıtede bız dogruları paylasıyoruz kaldıkı forumun amacıda bu ıyı ve kotulerı paylasmak ..başka sıtelerdekı gıbı cok ıyı cok ıyı dıyıpde kımseyı kandırmayıda kımse ıstemez..hayat paylaşınca guzel :D
buda dıger forumlardan farkımız artık

destek  greatt

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yıllık ve aylık satış miktarlarında astra açık ara ortada
önemli olan eleştiriye açık olmaktır, aracımızda çıkan arıza ve problemleri hep birlikte paylaşıp çözüm bulmak en şeffaf yol olsa gerek
diğer sitelerin bunu yapmaması ayıp bence, biz kimseye zorla astra aldırmıyoruz zaten
buradaki amacımız astraları seven insanların biraraya gelmesi, her mesajda aracımızı övmek değil
ki astra gibi bir araç da ortada zaten, bizim söylememize gerek yok
Aracımızın segmentindeki araç sahipleri ağzı açık bir şekilde araçlarımızı izlemekle yetiniyorlar :)

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
önemli olan eleştiriye açık olmaktır, aracımızda çıkan arıza ve problemleri hep birlikte paylaşıp çözüm bulmak en şeffaf yol olsa gerek
diğer sitelerin bunu yapmaması ayıp bence, biz kimseye zorla astra aldırmıyoruz zaten
buradaki amacımız astraları seven insanların biraraya gelmesi, her mesajda aracımızı övmek değil
Aracımızın segmentindeki araç sahipleri ağzı açık bir şekilde araçlarımızı izlemekle yetiniyorlar :)
+1000 :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
kardesım bu sıtede bız dogruları paylasıyoruz kaldıkı forumun amacıda bu ıyı ve kotulerı paylasmak ..başka sıtelerdekı gıbı cok ıyı cok ıyı dıyıpde kımseyı kandırmayıda kımse ıstemez..hayat paylaşınca guzel :D
buda dıger forumlardan farkımız artık

+1

Biz sitemizde araçlarımız neyse onu paylaşmaya, ne fazladan olumlu nede fazladan olumsuz yorum yapmamaya özen gösteririz.

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

HaKaN link' Alıntı:
sözün bittiği yer hakan hocam noktayı koymuş fazla söze gerek yok  ;)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kaldıki daha yeni uye olupta sıteyı kapatın dıyemezsınız ..kımseyı zorla uye yapıpta burda bırseyler paylastırmıyorlar general_Shame_on_you general_Shame_on_you

lxsaharaxl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kullanılmayan ve görülmeyen bir aracada yorum olmaz değilmi? sizin anlatmaya çalıştığınız gibi.. en azından araştırılsa da konuşulsa daha hoş olurdu ,  belki hiç aracı olmayanlarda yorum yapıyor arasıra !! herneyse .. hepiniz tşkler .. iyi  akşamlar  iyi sürüşler :=)

tenten77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

"lxsaharaxl" adlı üyeye kısmen katılıyorum şöyle ki:

"Astra edition"u almayı ilk düşündüğümde google'dan siteniz bulmuş ve ilk mesajda görülen aracı okumuş beğenmemiş ve başka araçlara yönelmiştim; taki Classic III almak için gittğimde Astra Edition'u önermelerine kadar. Bu ilk mesajdaki araca yazılanları ezberden satış görevlisine söylediğimde bana dalga geçici bir gülümsemeyle bir katalog çıkardı, gördüm ki "enjoy Plus" ve edition" arasında yol tutuş ve güvenlik başlıklarındaki özelliklerde "yokuş kalkış destek"hariç hiç fark yok.
Bu ilk mesajdaki aracında bizim aldığımız "edition"la pek alakası yok. Bu benim bildiğim 102BG 1.4 atmosferik motorlu yol bilgisayarı bile olmayan bir araç inanın bu ilk mesajdaki aracı aacağıma Classic III easytronic alırım; ancak bu ilk mesajdaki editon sanırım ClassicIII'ün krallığını yıkamaz diye düşünülüp bu versiyon getirilmemiş. Motoru, yol tutuş, güvenliği hemen hemen aynı olan(yokuş kalkış hariç bu da elektonik frenden) edition'u getirmişler iyi de etmişler yoksa Classc III alıp 2012model nostljik aracım olacaktı.
Saygılar.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu konu açıldığında opel sitesinde yoktu diye hatırlıyorum sadece fiyat listesinde vardı ve internetten bulduğumuz kaynaklara göre yorum yapmıştık bunda yanlış birşey yok bence