Astra Dizelciler...

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba astraci arkadaslar. Ben 2006-2007 model bir astra 1.3 CDTI almayi dusunuyorum ama, siz kullanicilari tarafindan, iyi ve kotu olarak yorumlarinizi almak istedim. ve en onemlisi yakit, km'de ne kadar yakiyor ve 1,3 CDTI bu kasaya uyum sagliyor mu. yani 110 beygir ama, cekisi nasil sizce. bilgileriniz icin simdiden tesekkur ederim. herkese hayirli surusler dilerim.

corsa38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildigim kadarı ıle 90 beygır dı o ama yalnız sunu olıyım onemlı olan hp yanı guc motor hacmıne bakıp aldanma

KADIOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç yüklü olduğu zaman rampadaki kalkışlarda çok zorlanıyor ama onun dışında performansı gayet iyi, özellikle uzun yolda 6.vites baya işe yarıyor. Yakıt tüketimi olarak genelde 6 lt/100km civarı bir ortalaması var, geçen gün babam şehir dışına gidip gelmişti benim arabayla yakıt tüketimi 5lt/100km'ye düşmüştü. Yanlız alacağın arabanın mümükünse garantisi bitmemiş olmasına dikkat etmeni tavsiye ederim. Satın alacağın zaman fark edemiyeceğin bir problem çıkarsa ( ki genelde çıkar, özellikle cim modülü denen parça ) garantiden halledebilirsin, şimdiden hakkında hayırlısı olsun. Şayet alırsan, resimlerini burada paylaşmanı isterim.

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu yanlış yere açmışsınız.anket ve karşılaştırmalar bölümüne yada teknik servis kısmnına açarsanız daha anlaşılır olur...