astra dizel cam tavan mı & normal tavan mı?

Cam tavan mı & normal tavan mı ?

• cam tavan

Oy: 11 61.1%
  • normal

Oy: 7 38.9%

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımı sattım ve yaklaşık 30.000 TL param var astra alacagım o kesin ama cam tavanlı ile normal tavan arasında kararsız kaldım kullanan arkdaşlardan yardım beklıyorum iyi ve kötü yanlarıyla açıklarsanız sevinirim sürekli araştırıyorum nette en gec bir kaç haftaya alacağım yardımlarınızı beklıyorum şimdiden teşekkürler...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görnüş olarak cam tavan tabikide ama...ALLAH kimsenin başına gelmesinde üstüne hafif bişey düştü olurya kırıldı tümden değişmek gerekecek...şimdi binde bir diyebilirsiniz ama olsun yinede ihtimal...ben normal tavan diyorum...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben amcamı kullandığı aracın takla atması sonucunda kaybettim. Kullandığı araç Anadol'du, araç takla atınca tavan parçalanmış, yol kenarındaki ceviz büyüklüğündeki bir taş da kafatasını delmişti. Çok sevimsiz bir açıklama oldu ama ne yazık ki biz bu acı olayı yaşadık :(.

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
Cam tavan araca farklı bir hava katıyor bu bir gerçek.

Fakat sırf cam tavan var diye satıcı 2lira fazla istiyor. Bu yüzden cam tavan almadım.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Ben amcamı kullandığı aracın takla atması sonucunda kaybettim. Kullandığı araç Anadol'du, araç takla atınca tavan parçalanmış, yol kenarındaki ceviz büyüklüğündeki bir taş da kafatasını delmişti. Çok sevimsiz bir açıklama oldu ama ne yazık ki biz bu acı olayı yaşadık :(.

Bana da çok güvensiz geliyor.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kullanılış olarak düşünün, cam tavanı, aralayıp içeriyi havalandırmak için kullanacaksınız zaten alacağınız araçta klima (olursa da iklim kontrollü) olacaktır, dolayısıyla aynı görevi de görür. Tek artısı bence görüntü. Hem fiyat olarak biraz daha fazla isterler en azından cebizinde kalır.

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
cam tavan görünüşü güzel içeriye hava alma bakımındanda güzel daha iyi hava aldığı bir gerçek ama çok güneşte ne yapcaksınız? perdesi varsa bilede ozaman cam tavan özelliği yine size bi fayda sağlamayacak?

2000 lirayla da evli iseniz çocuğunuzu ve eşinizi değilseniz de kendinizi sevindirin.

şöylede bir durum var eğer istiyorsanız böyle bir deneyim alın derim içinizde kalmasın

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cam tavanlı tabiki. Panoramik cam tavan gibisi yok... :)

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kendim ararken cam tavan veya sunroof çok istemiştim ama bulduğum araç çok temiz olunca vazgeçtim.Bulunan araç çok temizse bence fark etmez. 2. el saatli bomba gibi şimdi ;) :)