Astra Cosmolarda dikiz aynaları anahtardan kapanıyormu ınsıgnıa cosmodaki gibi?

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Cosmolarda dikiz aynaları anahtardan kapanıyormu ınsıgnıa cosmodaki gibi?

Belki ECU ile halledilebilir ayrı bir tesisat gerekmiyorsa mail yagmuruna tutalım opeli :)

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Cosmolarda dikiz aynaları anahtardan kapanıyormu ınsıgnıa cosmodaki gibi?

Aslında gm yi arayıp şikayetçi olalım bizde neden yok özellikle cosmoyu seciyoruz ki herseyi eksiksiz olsun diye ...

fpotur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ftbilgisayar.com

Bence forumdan bir arkadaşın dediği gibi bu türlü özellikler aracın yazılımındaki değişikliklerle açılabilir fakat önemli olan bu değişiklikleri yapabilecek birilerini bulmak ve aracımızı garantiden çıkmamasını sağlamak.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet daha öncede video çekmiştim sadece içeriden otomatik kapanıyor
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=551.0
aslında çok karmaşık bir sistem değil, arkadaşım astra h ye bile yaptırmıştı bu sistemi
kumandadan kapanıyordu, yapılamayacak birşey değil aslında
servise yakın zamanda gidicek olan varsa sorabilir mi acaba bunu?

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben aracı teslim alırken uygun olursa serviste yaptırırım yapıyorlarsa gercek oto da

bartowski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu durumu merak edip Antalya'daki servise sordum.Aldığım cevap malumunuz YAPILAMAZ denildi.Biraz beyin fırtınası yapıp olup olmayacağını konuşalım istediğmde de motor lazım extradan sizin araçta yok denildi.Zaten motoru var yazılımla çözülebilir diye düşünüyorum dememe rağmen Yine Koca Bir Olmaz ile karşılaştım.Anlayamıyorum.biraz ilgiden kimseye zarar gelmez sonuçta sen bu arabanın ustasısın bu arabayla ilgili mantıklı her fikre olumlu yaklaşabilmelisin:

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bunu eski kasa astralarda bile yapanlar var videoları araştırınca görülebilir
aynalara küçük bir motor ile yapılabilir uğraşmak lazım..
ancak cosmolarda içeriden zaten otomatik kapanıyor, pek kumandaya gerek olmuyor

bartowski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet Hocam bir araştırmak lazım.Teşekkürler.