***Astra classic twinport 2007 beyin arizasi***

lepo65

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ocak ayında opel servisinde opelinde anlaşması olan Lanti Renza lpg taktırdım ondan mıdır bilinmez araba devir saatinde bazen düşmeler çıkmalar oluyor. Servise gittiğimde bilgisayara takıldığında acil durum - benzin kelebek sorunu ile yanıt verdi servis beyin değişecek dedi. sanayide bir başka usta hatayı sildi,bir hafta benzinde kullandım hata vermedi.şimdi tüpte kullanıyorum 3 gündür bir sorun yok birde uzun yolda araç ısınıp kendini kitleyip motor durabilir uyarısı yapıldı servis tarafından,sizinde buna benzer sıkıntılarınız oldu mu, nasıl çözdünüz.motor beyini :2300 tl.

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg yok ama benim araç geçen gün sapıttı 8 15 arası devir sersem çalıştı akü kutup başını çıkartıp 5 dakika bekledikten sonra düzeldi evet kelebek boğazı arızası ama basit bişiy beyin nerden çıktı anlamadım.

lepo65

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne bileyim arabamdan soğuttular beni servis söylüyor bunu kime inanacağımı şaşırdım.teşekkürler cevap için.

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
pert astra bulup o aracın beynini bulacaksınız çıkma beyin dışında yapacağınız ucuz yollu ve sağlıklı başka bir işlem yok sanırım g.olsun bu arada