Astra Classic Fiyat Düşermi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba,yeni astranın makyajlısıda çıktı,classıc,in fiyatı şuan 25.600 gibi gerçi kampanyalı filan diyor ama yanılmıyorsam 2006 yazında 24,e düşmüştü eldeki stokları azaltmak için yine bu fiyata çekerlermi acaba classıc,i baharda..:rolleyes:

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zannetmiyorum o fiyatada çok ideal bi araba bence artık üretimden kalkma zamanıda geldi gibi

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
zannetmiyorum o fiyatada çok ideal bi araba bence artık üretimden kalkma zamanıda geldi gibi
birçok arkadaştan duyduğuma göre 2009,a kadar üretilecekmiş bukadar tutan bi kasayı alan oldukça üretecekler heralde gerçi yeni astracılar uyuz oluyor bu duruma ama :)

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
1.4 olanının fiyatı 25.595 sen bilirsin ama bana sorarsan 1.6 derim o da 28 küsur ...

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet ya 1.4 standart astra o opak renk elektriksiz yan aynalar bir nevi astranın şahini diyebiliriz yani bence alınacak araba değil o parayı o araca verene kadar temiz 2005-2006 model full 2. el astra alırım daha iyi

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yusufaltintepe' Alıntı:
evet ya 1.4 standart astra o opak renk elektriksiz yan aynalar bir nevi astranın şahini diyebiliriz yani bence alınacak araba değil o parayı o araca verene kadar temiz 2005-2006 model full 2. el astra alırım daha iyi
astranın şahini yorumuna sonuna kadar katılıyorum dostum bende donanımlı alacağım zaten ama acaba fiyat düşerse ilk defa sıfır bir araca binsem nasıl olur diye düşündüm bir an:rolleyes:

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşmez talep arttıkça fiyatlar artar Keynes amca sağolsun e yazda geliyo millet araba alacak...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...