Astra classic 3 mü corsa mi

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı araçlar olmasa da corsadan astraya geçen birsi olarak kesinlikle astra derim

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaşların hepsinin astra demesi sana corsa kötü bir aracmı diye düşündürmesin sakın sadece kıyaslanmasını istediğin arac biraz yanlış olmuş ikiside ayrı sınıf araclar ve tabikii astra olmalı tercihin

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
2sinide cok az kullanan bir insan olarak iç konsol ve rahatlık bakmından Corsa derim. Fakat bagaj hacmi yönünden kesinlikle Astra H

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin classic diye çıkardığı serilerdeki araçların malzeme kalitelerini vede donanım seviyelerini pek beğenmiyorum ama astra classic III ü de denemedim doğrusu yalnız kendim için söyleyeyim sırf sunroof opsiyonu olduğu için corsayy alırdım

EGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevap yazan herkese teşekkürler Astra classic III aldım 2000 tl fazla verip comfort paketinden aldım iyi mi yaptım bilmiyorum.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsunnn kaza bela vermeden güle güle kullan

bigali3417

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun...güle güle kullan ne kadara ve nerden aldın? bizim bir arkadaş 35 bintl 1.6 comfort paketlisinin pazarlığını yaptı beyaz istediği için 1 ay sonraya gün verdiler eğer gri alsaydı bayide hazır vardı o bakımdan merak ettim...belki daha uyguna başka yerden alabilir?