Astra arıyorum. Ama bişeyleri bilmiyorum

bilancho

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra arıyorum. Ama bişeyleri bilmiyorum..Sonunda aldım:)

Arkadaslar Merhaba.

2000-2001 Astra arıyorum. 16-17.000 butcem.

GL var CD var Edition var.
Bunlar ne anlama gelir bilemiyorum. Hangisi iyidir, hangisi özellikle aranmalıdır.
Bir tane 2001 GL buldum inceledim hoşuma gitti. Fakat 1.4 motordu.ABS yoktu.
Bir de 2000 ile 2001 lerin koltukları farklı sanırım . Benim bindiğim 2001 ile nette gördüğüm 2000 lerin koltukları farklı. 2000 lerin koltukları çok eski gibi görünüyor.

Biraz bilgiye ihtiyacım var. Tecrübeli arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Sevgilerimle.

Serhan

ALDIM :)

Uzun süren bekleyişlerim ve araştırmalarım sonusu sonunda aradıgımı buldum. Dün Astra'ma kavustum.

2000 Model Astra G Edition HB
85.000 km de. Metalik gümüş. Kazasız boyasız, temiz :)

Aracı Egem'e götürüp ekspertiz raporu çıkarttırdım almadan once. Nokta boya yok, motor,şanzıman,yürüyen vs çok iyi durumda çıktı. Eski sahibi çok iyi bakmıs.

Araç gerçekten dediğiniz gibi full. yok yokmus

Sunroof, CD player, Yol bilg, 4 hava yastıgı, kapı içi çelik barlar, ön arka sis farları,arac ici telefon kiti vs vs birsürü şey var.. Daha tam bakamadım bile :)

Yalnız sormak istediğim birşey var;

Vites kolunun ve el freninin körüklerinin derileri kısmen soyulmus, çirkin görünüyorlar. Bunları değiştirmek mümkün mü acaba; Veya baska bir çözümü var mı ki?

Yorumlar için herkese tesekkurler..Alım sürecinde gercekten yazdıklarınız çok faydalı oldu. İyi ki 1.4 ü almamısım ;)

Son düzenleme:

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serhan bey 16-17000tl ye sıkı pazarlıkla 2001 elegance alabilirsin diye düşünüyorum.astra gl yerine cd-edit-elegance almanı tavsiye ederim.hem 1.6 motor donanım daha zengin.umarım sizde güzel bir opel sahibi olursunuz.

duman666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serhan bey model olarak çok farketmeyebilir ama 1.6 dan şaşma , mümkünse abs klima airbag olsun alacağın arabada.bu fiyatada böyle bi astra bulunabilir.hayırlısı olsun

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elegance donanım olarak iyi ama edition daki sanroof herseye deger.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 2001 cd yada elegance altında almayın yoksa satarken elınızde kalır cok zorlanırsınız.cd elegance arasında cd yol bilgisayarı var elegancede cd changer var yol bilgisayarı yerıne elegancede + olarak maun konsol var.

m3karaca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mahmutkaraca.com
donanımı en cok olan edition
dıstaki farklılıgı sunroof, spor koltuk, jant sekli ve iç döşemesi gl ve cd den farklı edition'ın
koltuga kafayı takmıssın ancak km ve hasar durumu daha onemlı
tabi koltukta aracın hor kullanıldıgının belirtisi olabilir

bilancho

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplar için tesekkurler arkadaslar.

Bir de
OPEL ASTRA HB COMFORT 2001 model olan bir arac buldum. Bunun için ne dersiniz?

Bu arada İzmir'de bana uygun bildiginiz araç var ise aklınızda olsun lütfen. Buldugum anda alıcam..

guugil

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin aradığın edition. Koltukları farklı ve full donanımlı. Fakat 17binTL'ye km'si yuksek olan bir edition bulabilirsin. Bende de edition var 65 binde daha. Düşük km ve temiz bulmak zor. arada bakarım fiyatlara ama 20 den aşağı temiz edition yok gibi. bu işler birazda şans işi. temiz bir tane denk gelir umarım.

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin aradığın edition. Koltukları farklı ve full donanımlı. Fakat 17binTL'ye km'si yuksek olan bir edition bulabilirsin. Bende de edition var 65 binde daha. Düşük km ve temiz bulmak zor. arada bakarım fiyatlara ama 20 den aşağı temiz edition yok gibi. bu işler birazda şans işi. temiz bir tane denk gelir umarım.

bence yanılıyorsun edition gerçekten çok güzel ve özel bir seri ama kimse 9 yıllık bir arabaya 20.000 vermez kriz dönemindeyiz üstelik ölü sezon 20,000,i cebine koyarsan 2003 hatta 2004 enjoy elegance bile düşürebilirsin..