Astra aracınızı yıkatmayın!...

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra aracınızı yıkatmayın!...

DERSİMLİ link' Alıntı:
Parayla rezillik satın alıyoruz.  011zaa

7 bin kilometrede araba ıvır zıvır sorundan 3 kere servise gitti.
Bence boş vakti olan alsın bu aracı uğraşsın dursun.

drfrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben 2.el aldım 1.6enjoy otomatik derdi sıkıntısı bitmiyor, almadan önce hayranıydım şuan illallah etmiş durumdayım. :(

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drfrk link' Alıntı:
ben 2.el aldım 1.6enjoy otomatik derdi sıkıntısı bitmiyor, almadan önce hayranıydım şuan illallah etmiş durumdayım. :(

ne oldu mesela?

drfrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sebebi bulunamayan motor titremesi(ki değişmesi gereken herşeyi değiştirmeme rağmen), esp nin haftada bir kendini kapatıp tekrar açması, far sensörü nün arada bir çalışması(karanlıkta gündüz farı ile dolaştıracak bıraksam)
bunların üstüne servis ilgisizliğini ekle.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opel Alamanyanın Afl far şikayetime bir cevabı var resmen dalga geçiyorlar adamların dünya umurlarında değil.  special_Partyman

ak0055

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben aracımı alalı henüz 5 ay olmasına rağmen servise tam 5 kez gittim.Ama halada sıkıntılar bitmedi. O arka taraftan gelen malum ses hala devam.Bir tarafı yapıyolar diğer tarafı tıkırdıyor. Valla eski astrama olan hayranlığım buna karşı pek kalmadı sanki. Eski aracım astra g idi. şimdi 1,3 astra sedan sport+stil . Servisteki ilgisizliğin her yerde olduğu bir gerçek  madd

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben özellikle gitmiyorum servise artık geçerken bir uğruyorum mutlaka birşey çıkıyor :)

oguzercan20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2012 model yeni kasa astra aldım.daha ilk yıkamada çamurluk sinyal lambaları birer hafta arayla kırıldı.servis garanti kapsamında değil dedi.ön camdaki sileceklerin önündeki siyah çıta tazikli sudan belirgin şekilde çizildi.

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oguzercan20 link' Alıntı:
2012 model yeni kasa astra aldım.daha ilk yıkamada çamurluk sinyal lambaları birer hafta arayla kırıldı.servis garanti kapsamında değil dedi.ön camdaki sileceklerin önündeki siyah çıta tazikli sudan belirgin şekilde çizildi.

Yıkmacı da problem olmasın? Aylardır sürekli tazyikli su ile yıkanan aracımda hiç öyle bi problem yok. Nazar değmesin.

drfrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Valla ben bugün klima soğutmadığı için bıraktım arabayı servise. Direkt polen filtresi tıkanmıştır dedi adam. E dedim ben bunun yıllık bakımını yaptırdım, bütün filtreler değişti, diğer yıllık bakımına da 3 ay var henüz, garanti devam. E işte şöyle tozlanır, böyle tıkanır. Araba daha 12900 km'de. Kullandığımda yok fazla dedim. 9 ayda yaptığım 4000 km falan. İşte durduğu yerde de toz girer het züt. Akşama arayacağız dediler ama hayırlısı bakalım ne uyduracaklar merakla beklemekteyim.

2002'de de garantisi 15 gün önce biten arabayı kliması soğutmuyor diye götürmüştüm, yoo gayet iyi dediler 1 hafta sonra klima kompresörü kucağımıza tırmanmaya çalışmıştı.
hocam noldu senin klima işi? neymiş soğutmama sebebi?