Astra afl

turan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servis deli para ister bu işe..

vallahi hocam kaldigim yerde taktirabilecegim kisi cok zor bulunuyor.turkiyede gercekten cok eli yatkin gercekten ustalarimiz var. burda biraz SIKINTI .adama birgun servise kapi problemim vardi merkezi kilit kapatiyor hic problem yok ama anahtar ile manuel acmak istedigimde anahtar giriyor fakat ne saga ne sola donuyor. servisdeki adam o kadar yildir calisiyorum bu arizayla gelen ilk defa siz oldunuz diyor :rakir::rakir:

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler ;) Almanya'da olsa idim çok aha fazla ve rahat yapardım ama Türkiye'de bu kadar oldu :) aracınızda xenon olduğu için AFL çok zor olmadan uygulanır..Belki halojenli olsa idi imkansız değil ama çok zor derdim..

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alamanya'da işler farklı yürüyor demek :D

aracınızı fazla elletmeyin derim.. ne kadar ellenirse o kadar sorun cıkar

turan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet murat hocam buralar farkli biraz. adamlardan bir car pass alana kadar 2 ay gecti . arabayi versem 6 ayda demekki alamam :maden::rakir:

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınızda afl yok ahl var. AFL yapmak için komple farlarınızı değiştireceksiz.Artı AHL kontrol ünitesi yerine AFL ünitesi takılacak.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
aracınızda afl yok ahl var. AFL yapmak için komple farlarınızı değiştireceksiz.Artı AHL kontrol ünitesi yerine AFL ünitesi takılacak.

Özet bu :) 2 adet kablo işlemi var , afl ve ahl arasında ... farlar değişmeden olmaz ...