Astra 98 CD HB Göğüs Kaplama ?

dogusgc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bundan 4-5 yıl önce aracımı kaldırıma çarpmıştı kardeşim öğrenirken o zaman radyötör delindi sadece tampon bile kırılmamıştı ama airbagler patlamıştı.
O zaman parada ayıramadığımdan sadece airbagleri yenileyip göğüsü kaplama yaptırmıştım. Şimdi göğüsün kaplama yapıldığı yolcu hava yastığının üzeri çatladı açıldığı yerlerden ve çok kötü görünüyor.
Yenileri zaten pahalı ankaradaki çıkamacılarda 900 istiyorlar acaba bu göğüsü gerçektende iyi bir işçilikle kaplama yaptırabileceğim bir yer bilen varmı çünkü bu benim göğüste sanki kaplama yapılmamışta sadece boyanmış gibi duruyor.
Birde bu kaplama orijinale yakın yapılabiliyormu?
Saygılar.
Aklıma bir çözüm geliyor ama ne dersiniz aracın göğüsü söktürüp orjinal rengine yakın suni deri ile kaplasam nasıl olur?

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Orjinal gibi asla olmaz çıkma göğüs bulun bence diğer çözümlerde içinize sinmeyebilir

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
"Aklıma bir çözüm geliyor ama ne dersiniz aracın göğüsü söktürüp orjinal rengine yakın suni deri ile kaplasam nasıl olur?"

Rastgele bir ustaya yaptırırsan Airbagler nasıl açılacak?

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
"Aklıma bir çözüm geliyor ama ne dersiniz aracın göğüsü söktürüp orjinal rengine yakın suni deri ile kaplasam nasıl olur?"

+1:good:

dogusgc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İşte bende onun için sizlere soruyorum ki buna bir çözüm bulabileyim. Çıkma parçacılar 800 - 900 den ağız açıyorlar onların hiç eyvallahı yok zaten.

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Valla içinize sinecekse suni deri ile kaplayabilirsiniz.
Saygılar...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bence bu kaplama olayı için öncelikle bir airbagciye danışın.

dogusgc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım istediğim kaplamayı yapan bir yer buldum ama gaziantepteymiş kargoyla yollarsam 3 günde kaplayıp geri yollayacağını söylüyor fiyat 300 tl dedi sizce yaptırılır mı?
birde söküp takmayı kaça yaparlar sanayide?

Buda kaplama yapılmış bir astra g göğüsü
http://www.izlesene.com/video/seckinotoairbag/853291

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Görüldüğü kadarıyla orjinali ile arasında fark yok, aırbeg'inde kapağını kaplatman gerekir. Aksi halde ton ve desen farkı yaratır.;)