astra 2004 tuplu zor calısma sorunu

ufukreiss41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar 2004 model hb opel astra 119 km aracım 5-7 saat gibi bir sürede çalışmaz ise hareket görmez ise çalışmıyor akü yeni kontak çeviriyor gır gır gır sesi geliyor araba çalışmıyor farlar hersey calısıyor benzın pompası dedıler değiştim sorun aynı özellikle sabahları beni çok uğrastırıyor 10-15 dakika harcıyorum arabayı çalıştırmak için sorun ne olabilir daha önceden böyle birsey kimsenin başına geldı mi ?

naci üzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar 2004 model hb opel astra 119 km aracım 5-7 saat gibi bir sürede çalışmaz ise hareket görmez ise çalışmıyor akü yeni kontak çeviriyor gır gır gır sesi geliyor araba çalışmıyor farlar hersey calısıyor benzın pompası dedıler değiştim sorun aynı özellikle sabahları beni çok uğrastırıyor 10-15 dakika harcıyorum arabayı çalıştırmak için sorun ne olabilir daha önceden böyle birsey kimsenin başına geldı mi ?

Arkadaşım geçmiş olsun,krank mili sensörü olabilir ihtimalı derim ama ne derece doğru olabilir, aracı getirdiğiniz servis nasıl bir işlem uyguluyoki size doğru bi şey söylemiyor, opel yetkili servise getir bilgsayara bağlayıp hata kodunu göstermesi ve bu işi çözmeleri lazım yetkili servis işin içinden çıkamaz ise hangi usta bu işi halledecek ara ara dur işi yoksa, yetkili servisler bu arızayı bulamıyorlarsa ne iş yaparlar araç sat, bakım, parça değiş vs. bu gibi arızalı araçlar geldiği zaman onu değiştir bunu değiştir ama sonuç yok, tabi bu söylemlerimiz olasalık işi ciddiye alıp sonuçlandırılanlar çok var yeterki ilgi gösterip müşteri memnuniyetini kazanmak, biz tüketicileri memnun etmek saygılarımla..

ufukreiss41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Naci bey araba soguk olduğu yapıyor marş bir kere alırsa daha gün boyu tek marşta alıyor krank mili sensörü arıza sebebi olabilir mi ?

ismail08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu an aynı arızaya bende sahiibim astra h 2004 . kronik mi acaba

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bununla ilgili eskiden bi konu vardı , fakat şuanda tam olarak hatırlayamıyorum. sanırım LPG enjektörlerinde arıza olunca mesela enson akşam stop ettiğinizde LPG kaçırıyor, ve sabah her nekadar benzinde çalışsada LPG sızdırdığından araç çalışmıyormuş.

Siz bi akşam aracı stop etmeden benzine alsanız biraz çalıştıktan sonra stop etseniz, sabahleyin bide öyle deneyin.

ismail08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğinizi denedim ama yıne çözüm olmadı. fakat şimdi tüm lpg tesisatını devre dışı bırakıp bağlantılaını söktürmeyi düşünüyorum.