Astra 1.7 DTI Hakkında Görüşleriniz

romeus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2001 model 70000 de Astra Dtı almak üzereyim.Bu arabayı bilen ya da kullanan arkadaşlar biraz fikir verebilir mi? Yakıtı nasıl Gidişi nasıl Servisi nasıl Çok problem çıkarıyo mu.......Şimdiden tşk

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
gerçek km si ise bakımlarını sık ve düzenli yaparsan dti seni üzmez.ısuzu motor olduğu için uzun ömürlüdür.kışın 18 kuruş yazın 15 kuruş yakar uzun yolda biraz daha düşürebilirsin.turbo olduğu için gidişi çok tatlı basarsan koltuğa yapıştırır.bir de chip tuning yaptırdın mı deyme keyfine

frter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.7 dti motorlu Corsa kullanmıştım ve çok hoşuma gitmişti. 1.6 99 Astra'da teyzemde vardı ve bol bol kullandım. Bu ikisinin karışımı olduğu için sanırım baya iyi bir şey ortaya çıkmıştır:)

selim85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de var aynı arabadan:) kmsi gerçek mi emin ol .. temiz kullanıldıysa ve bakımları düzgün yapıldıysa sorun cıkarmaz.. motoru oldukça iyidir... astra g gibi bir kasaya sahip olması da büyük artı bence.. yakıt konusunda için rahat olsun bol bol gezersin..

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 1.7 DTI bizde de var. Aracı 25/09/2000 de aldık. daha orjinal 38.000km de sadece pazar günleri çıkartıyorum. O da hava güzel olursa.Bütün bakımlarını yetkili servisinde yaptırıyorum.

Son düzenleme:

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı başlık altında bende bi konu açmıstım ve bana öyle bi motor yok demişlerdi şaşırmıştım... alman sitelerindeki 1.7 DTI 75 beygırlık motorta ecotec motor var ve uzun yolda (otobanda) aracın en uygun hızında (90km-110km hızda) 100 kmde 4 litreninde altına düşen bi motora sahip gerçekten cok iyi bi rakam... inş senin alıcagın arabada gayet saglam ve dayanıklı cıkar... iyi aksamlar...