Astra 1.6 cdti 45000 bakim hakkinda

yua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar aracim 2014 model 1.6 cdti astra sedan. 45000 bakim da yapilan islemler ve diger bakimlarda yapilacak islemler nelerdir ?bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim. Tesekkurler

ecuadorm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayni sorunun cevabini bende bekliyorum. Bakim fiyatlari aldim rakamlar 950 980 felan. Garantili arac diye bu rakamlar asiri yüksek maalesef. Dışarıda ayni bakim 400 cikar maksimum.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ecuadorm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
95bd3ac7e3371cae0bd0e862eabfc6de.jpg

Astra j 1.6 136hp cdti 45000 bakim faturasıdır arkadaslar.
09.11.2016 da teslim aldim araci.
Opel Değer Maltepe

serdar22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu nasıl bir yağ dır anlamış değilim piyasada 80 tl olan yağ nasıl olurda 224,95 olur anlayamadım kaldı ki niye 5 adet 1 lt kullanmışlar gm nin 5 lt lik olanları da var. Vallahi şimdi benimde 1,6 136 hp olan arcımın ilk bakımı geldi servis dışında yaptırsam daha mantıklı garanti garanti diyoruz ama garantileri de hikaye zaten

ecuadorm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yagin hepsiburada daki 4lt fiyati 108 tl. 1lt lik tahmini fiyatıda 35 tl civaridir diye dusunuyorum.
Sadece 2 kat fazla fiyat yazilmis. Yagi kendim alip gitseydim eğer o rakami bir sekilde hallederlerdi zaten. Yetkili servis sonucta :)

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Keşke servisten Gm yağ kullanmalarını isteseymişsiniz.. En azından fiyatı belli...

Sent from my iPhone using Tapatalk

ecuadorm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keşke servisten Gm yağ kullanmalarını isteseymişsiniz.. En azından fiyatı belli...

Sent from my iPhone using Tapatalk
Onceki dizel aracimda da mobil kullanip verimini gördükten sonra mobilden sasmamaya karar verdim. Ozellikle sordum hangi yagi kullaniyorsunuz diye. Mobil cevabini alincada tamam dedim.

serdar22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi güzel de neden peki 4+1 lt kullandırmak yerine 5*1 lt kullanmışlar veya siz bu fiyata hiç bir şey demediniz mi faturanın en son kısmını okursanız * lı ürünler garantili olmayıp müşterinin bilgisi dahilinde takılmıştır denmiş yarın öbürgün yağdan kaynaklı birşey olsa garantiye sokarlarmı peki

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
garanti devam etsin derseniz motul 5w30 yada valvoline 5w30 yağ alın 5 litre 120 lira. servise öyle gidin.
yok garanti önemli değil derseniz yağı ve filtreleri alıp dışarıda aklı başında birine yarısından ucuza yaptırın derim.
bu fiyata 3 bakım yapılır arabaya...
filtreleri gm alın yedek parçacıdan özellikle yakıt ve yağ filtresini

ecuadorm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi güzel de neden peki 4+1 lt kullandırmak yerine 5*1 lt kullanmışlar veya siz bu fiyata hiç bir şey demediniz mi faturanın en son kısmını okursanız * lı ürünler garantili olmayıp müşterinin bilgisi dahilinde takılmıştır denmiş yarın öbürgün yağdan kaynaklı birşey olsa garantiye sokarlarmı peki
Merak etmeyin, elimde bakima ait video görüntüleri var. Kutulu yag konulmamis. Baya baya hortumu uzatip lt yi olcerek yagi koyuyorlar. Orada gordugunuzde bilgi mahiyetinde yazilmis seyler.

Anlayacağınız rakami şişirmek için bu sekilde yazilmis olabilir. Ya da lt fiyati uzerinden fiyatlandirma yapilmis olabilir. 8 gun icinde itiraz hakki oldugu yazıyor. P.tesi gunu servisi arayacagim bu konuda. Bakalim cevaplari ne olacak.