astra 1.6 axer ecn 17012 arıza kodu

yakamoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar millet herkese hayırlı bayramlar bugün istanbul içi dolaşırken araç motor lambasını yaktı eve varınca arıza koduna baktım ecn 17012 yazıyordu,2 gün evvelinde bakırköyde benzindeyken silkelenme olmuştu bir kaç defa,araç lpg li,bir bilgisi olan var mıdır ? 1 hafta sonra tatile çıkıcam bu şekilde çıkamam,mutlu bayramlar tekrardan

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz sayın @yakamoz iİnternetten araştırdığım kadarıyla fan müşürü arızası olarak görünüyor. Tatile çıkmadan kesinlikle aracınızı servise götürmelisiniz. Tekrardan geçmiş olsun.

yakamoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün kendi ustama gittim pc ye bağladı oksijen sensörü arızası lpg li her arabada olur dedi ama dedim araba 17012 motor sıcaklığı konusunda beni uyarıyor uzun yola çıkacam başıma iş almayayım dedim sıkıntı olmaz bin dedi yanlış kodu gösteriyor ama bugün istanbul içi tekrar bindim bu sıcakta fan açmaz mı ya araba

yakamoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada zaman ayırdığınız için teşekkürler

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam benim aracım havalar ısındığından beri sürekli fan açıyor bir yanlışlık var sizin bu olayda.

yakamoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben de anlamış değilim usta diyor fan 1. Kademedeyken zaten işitemezsin 2. Kademeye gelmesi için de baya bi zorlaman lazım,fanın çalışmasa bu sıcakta 10 dakika dolaşamazsın,bir rampa dahi çıkamazın arabanda sorun yok bin diyor ben milletin arabasını dinliyorum milletin fanı harıl harıl çalışıyor,çözemedim bu işi