Astra 1.4T Otomatik ' hareket durdugu an titreme ' Acil yardim

tom wong

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra 1.4T Otomatik ' hareket durdugu an titreme ' Acil yardim

Sonuçta yeni alınan arabalarda( eylul 2014 fabrika çıkış)kırmızı ışıkta beklerken vitesi boşa almak gerekiyor mu yoksa yeni yazılım bu işi otomatik mi yapıyor.?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra 1.4T Otomatik ' hareket durdugu an titreme ' Acil yardim

tom wong link' Alıntı:
Sonuçta yeni alınan arabalarda( eylul 2014 fabrika çıkış)kırmızı ışıkta beklerken vitesi boşa almak gerekiyor mu yoksa yeni yazılım bu işi otomatik mi yapıyor.?
Otomatik yapiyor N konumuna almaniza gerek yok. Ama cok asiri 1-2 dk beklemelerde ben N konumuna aliyorum.

sebasti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Astra 1.4T Otomatik ' hareket durdugu an titreme ' Acil yardim

Konuyu biraz hortlatacagim ama ilk mesajda belirtilen hafif titreme bende de oluyor. Yazilim guncellemesi yapildi ama degisen bisey olmadi.
isiklarda d de beklerken 1-2sn titreme AS icin normal mi degil mi pek anlamadim acikcasi.

Tam otomatik vites beklerken kendini boşa almaz diye biliyorum. Bu AS nin baska bir sanziman calisma sekli olsa gerek.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

enginc' Alıntı:
Konuyu biraz hortlatacagim ama ilk mesajda belirtilen hafif titreme bende de oluyor. Yazilim guncellemesi yapildi ama degisen bisey olmadi.
isiklarda d de beklerken 1-2sn titreme AS icin normal mi degil mi pek anlamadim acikcasi.

Tam otomatik vites beklerken kendini boşa almaz diye biliyorum. Bu AS nin baska bir sanziman calisma sekli olsa gerek.

Hafif titreme normaldir. 
Servise sordugumda kendini boşa aliyor demislerdi ama bencede almiyor uzun beklemelerde siz genede vitesi boşa kendiniz alin.

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Normal bendede oluyor aynisi