Astra 1.4 turbo için buji

simirnoffredbull

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar 2011 model astra 1.4 turbo lpg yok. Aracım için bosch marka buji bakıyorum ama bulamadım uygun olanı. Yardımcı olabilcek varmı link atarak

Bonexxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Astra 1.4 turbo için buji

Orjinal NGK buji kullanmazı tavsiye ederim. Ateşleme sisteminde veya bobinlerde problem oluşturma riski var.

simirnoffredbull

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bonexxx' Alıntı:
Orjinal NGK buji kullanmazı tavsiye ederim.  Ateşleme sisteminde veya bobinlerde problem oluşturma riski var.

Aracıma uygun orjinal ngk alabilceğim link atabilirmisinşz

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

ben 1 yıldan fazla bosch kullanıyorum şuana kadar hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım tavsiye ederim

Bonexxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

simirnoffredbull' Alıntı:
Bonexxx' Alıntı:
Orjinal NGK buji kullanmazı tavsiye ederim.  Ateşleme sisteminde veya bobinlerde problem oluşturma riski var.

http://www.onlineyedekparca.com/Opel-Astra-J-A14NET-Buji-Platinium-Takim-GM,PR-5894.html

Satıcı ile irtibata geçip yanlış ürünü almadığınızı teyit ettirin.  n11.com dada bulabilirsiniz belki

simirnoffredbull

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bonexxx' Alıntı:

http://www.onlineyedekparca.com/Opel-Astra-J-A14NET-Buji-Platinium-Takim-GM,PR-5894.html

Satıcı ile irtibata geçip yanlış ürünü almadığınızı teyit ettirin.  n11.com dada bulabilirsiniz belki

Teşekkürler.ngk ile gm arasında kaldım üstünden cıkanlar hangisi tam olarak bilmiyorum ama bir karar vericem

Bonexxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bonexxx' Alıntı:

Teşekkürler.ngk ile gm arasında kaldım üstünden cıkanlar hangisi tam olarak bilmiyorum ama bir karar vericem

GM ngk buji oluyor. GM kendisi buji üretmediği için NGK buji kullanıyor üzerinde GM logosu oluryor. Özellikle NGK buji diye aramayın GM A14NET için buji arayın.