Astra 1.3CDTI İÇ DIŞ MODİFİYE

sedataydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim '09 astram var ve derin bir modifiyeye girmek istiyorum sırası ile tabi neler yaptırmam gerekli motorda çok önemli en az 150 hp olmasını istiyorum mesela ve iç elektronik ses sistemleri dış modifiye farlar hepsini yaptırmak istiyorum yardımcı olacak kişilerle görüşebilirim erzurumdayım.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motorda pek ümitlenmeyin bence 150 hp kadar falan bi chip olur da başka bişey olmaz o motora ve iç dış olarakta iç tarafta 2 takım mid bass double-din koltuk kafalıklarında ekran vs vs dış olarak ıse komple cam filmi far,stop xenon body kit opc tampon jant yay egzos daha fazla bişe yapamassınız hoş durması için daha derin olur ama ($) :D

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 CDTI'ın 150hp olması için motorda çok ciddi mekanik değişiklikler gerekir. Tabiiuzun süre sorunsuz kullanmak istiyorsan.

Motor için
Daha büyük bir turbo ve intercooler düşünebilirsin bunu yazılımla desteklersin. Tabii büyük turbo demek, turbo lack artacak demek. Artan basıncı vb kaldırması için, üst kapağın ve pistonlarından da değişmeli. Tüm bunlardan sonra bir de ayar tutturmakla uğraşacaksın.

Bence bu kadar masrafa girme ve aracını satıp yerine kadar 1.9 GTC, 1.6 Turbo veya 2.0 Turbo seçeneklerine bakabilirsin.

Dış Modifiye
Tavsiyem 3,5 cm Eibach yay + koni amortisörler
18'' güzel bir jant
Body kit olarak da sade bişiler istiyorsan OPC line ekler, yok abartı olsun diyorsan komple OPC ön tampon yapabilirsin

İç Modifiye
Deri Koltuklar
Car PC

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben motorunn fotografını göremedim bunu ayrıca bu aracta filtre dahi yok..

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla motorun sınırı bellidir. Fazlası sağlıksız olur. Dış modifiye için Astra h başlığını takip etmeniz daha veimli olur sizin için. Hakan gerekli açıklamayı yapmış zaten. 150 Hp nin içinde nos vardır. Bununiçin Mehmet Gazihan'a başvurun. Yazılarını okuyun. Araca bi araç parası ödemek istiyosaız bu tarz bi işe girin.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor ile alakalı sitemiz sponsorlarından Megachips Mehmet GAZİHAN ustaya danışmadan birşey yapmayın o en doğrusunu en makul fiyata yapacaktır ,dış modifiyeye gelince orada bulabilirmisiniz bilmem ama ilk etapta lastik,jant sonrasında kısa yay,imkan dahilinde ise coilover kit,body kit,çok isterseniz lambo(lsd) kapı,vs.vs aslında bu tamamen size kalmış modifiyede sınır yok...parça bulamazsanız sitemizde temin edecek arkadaşlar var.

sedataydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğru yaw yangın tüpüne benziyor ama bilemiyorum ki