astra 1.3 cdtı hakkında neler dıceksınız..

airbus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar,
uzun zamandan berı astra 1.3 enjoy cdtı araştırıyom ,
kımı dıyo dızel masraflı (enj.tıkanması) vs..
kımı lpg taktır benzınlıye..
zaten fıyatlarda ucmuss.
olurmu siz soleyın sıfırı 35binTL..(dizel)
2008 e 33-30binTL. istiyolar..
olacak iş değil beklemeye devam edıcem,
dizele de tabıkı..
neler dıceksınız ne onerirsiniz ..

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfırına zam geldi diye biliyorum. en son konfor paket için 38.550 TL deniyordu.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Performans için alıyorsanız beklentilerinizi fazlasıyla karşılamaz ama az yaksın dersenız cdti i alın bende motoru herhangı bır arıza cıkarmadı sadece baskı balatayı erken yiyor o kadar ..

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet, baskı balata sıkıntı verebiliyor. bende de gitmişti. sıfır astra sedanımın 15 bin km de...:( garanti kapmasına da alınmamıştı...

Son düzenleme:

airbus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hımm..
bunu bilmiyordum baska neler cıkcak bakalım..

giderro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende vardi cdti bi ay olmadi satali simdi dizel focus aldim astra cok masraf cikardi ayrica motoru cok yetersiz bence turbo baski balata egr vs bi yil icinde cikti tum bu sorunlar

bigali3417

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba..yılda 30 bin km yol yapan birisi olarak bir yılda..aynı aracın benzinlisini kullansaydım 5000 tl fazla yakıta para harcamış olacaktım...bu açıdan bana çıkardığı 1500tl masrafı masraf olarak görmüyorum ve ne kadar iş o kadar maaş felsefesi arabada da geçerlidir...çok hız yapan, çok km yapan araç daha çok masraf çıkarır ama hakkını da verir...bence çok fazla araba kullanan birisiyseniz kesinlikle ve kesinlikle dizel araç almalısınız...yoksa şehir içinde her araç iyidir ve az km yaptığınızda bişey fark etmez...

katakulli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2011 astra dizel 1.3 konfor paket aldım geldi 400 kmi devirmek üzereyim.
Eski aracım 1.4 polo benzinli idi. Bu arada alfa 156 dan bm 3.20d e honda civicden megane a bir çok araba bir çok arkadaşımın, iş yerinin aracını kullandım ve kullanıyorum astra ile ilgili söyleyebileceklerim şunlar.
olumsuz yönü birinci vites gerçekten zayıf ve kısa. Ama 1. vitesten sonrası bence gayet tatminkar. Konfor ve tokluk açısından gerçekten alman olduğunu hissettiriyor. Araç daha yeni ama sessizlik olsun konfor olsun bence gayet yeterli. 2000 devirin üstündeyken de performans üzmüyor. Aracı teslim alalı 3 gün oldu ancak şu an için gayet memnunum araçtan. Zamanında çok apaçi gibi araç kullandım ve yaş oldu 28 ve beni bu araç gayet tatmin etti. Sorunsuzluk namına bir şey söyleyemem umarım problem çıkarmaz.

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
yazdan beridie 2010 cdti kullanıyorum. az yakıtla bi sürü yeri geziyorum. konfor paketi de al derim. sonradan takıtırmaya kalksan daha fazla para. araç güzel. güvenli. ikinci eli her zaman tutulur. dizel pahalaştı ama her zaman tutar dizel..

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motorun 1 vıtes cansızlıgından dolayı özellikle genelde gelip gittiğiniz yerler yokuş ise cok baskı balata yiyebiliyorsunuz ki ben astrayla devamlı el freni cekerek kalkardım yokuş yerlerde baskı balata zorlanmasın diye,birde koltuk vs yerlerınden gacur gucur ses gelmesi var .. Gerisi mükemmel..