astra 1.3 cdti debriyaj balata

mysterious

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2 hafta önce vitesler zor geçmeye ve kalkışta titremeye başlamıştı aracım, sonra vitesler kolay geçmeye başladı ancak debriyaj kaçırıyo bu sefer. yani vitesteyken gaza basıyorum devir yükseliyor ama araba hızlanmıyor...

Heralde debriyaj balatası değişecek...

Yetkili servisemi gideyim yoksa özelemi gideyim kararsızım...

fiyatlar hakkında bilginiz varsa paylaşırmısınız... Özel ve yetkili servis karşılaştırması...

orjinal balatasını mı taktırmalıyım yoksa daha kaliteli ve uzun ömürlü balata takmak mümkünmüdür, eğer mümkünse fiyatı nedir...

baskı balata değişiminde başka parçalarında değişmesi gerekir mi?

Not: aracım 65.000 km'de ve 50.000 km'sini daha önceki evimin çok dik yokuşuna park ederek geçirdim yıpranma sebebi olabilir...

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın garantisi bitti ise kesilikle özel bir serviste değiştir. yetkili servis baskı balata değişiminde inan çok büyük rakamlar çekiyor. dışarda yarı fiyata yaptırabilirsin.ayrıca aynı sorun benim eski astra da da oldu. devir yükseliyor fakat debriyajda kavrama yok. araç gitmiyor. demektir ki baskı balata komple bitmiş.

mysterious

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar cevaplar için sağolun... OpelTeam'de Hallettik... BaskıBalata 550YTL...

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yıl 2011 benimde başıma geldi yokuşta yarım debriyajla beklerken birdenbire dumanlar çıkmaya başladı büyük ihtimalle balatayı sıyırdık epey koktu içi eve kadar zor getirdim arabayı bir aara kaldım yolda..:(Opel bizide vurdu sonunda..:(