Astra 1.3 Cdti Arıza kodu Ecn 024311

mt_zrn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar. Bu sabah aracımla işe giderken kırmızı ışıktan kalkıştan hemen sonra üzerinde anahtar olan araba ışıgı (SVS lambası) yandı. klima 1 de çalışırken motor 3000 - 3500 devir arasında oldu. Fren gaz kontak kombinasyonu ile hata koduna baktıgımda Ecn 024311 kodunu aldım.Açılımı Turbocharger Wastegate Solenoid 1 yazıyor hata kodu listesinde. Deneyimli arkadaşlardan ve ustalardan açıklamalırını bekliyorum. Teşekkürler.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Kronik selenoid valfi arızası. yaklaşık 180tl lik bir parçadır, değiştirince düzelir.

flavour

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar. Bu sabah aracımla işe giderken kırmızı ışıktan kalkıştan hemen sonra üzerinde anahtar olan araba ışıgı (SVS lambası) yandı. klima 1 de çalışırken motor 3000 - 3500 devir arasında oldu. Fren gaz kontak kombinasyonu ile hata koduna baktıgımda Ecn 024311 kodunu aldım.Açılımı Turbocharger Wastegate Solenoid 1 yazıyor hata kodu listesinde. Deneyimli arkadaşlardan ve ustalardan açıklamalırını bekliyorum. Teşekkürler.

Sorun neymiş acaba?

seyranari

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi de selenoid valfinin klimayla falan bir alakası var mı? Turboyle ilgili bir sıkıntı olabilir.