AŞIRI YAĞIŞIN ARABAYA ETKİSİ

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: AŞIRI YAĞIŞIN ARABAYA ETKİSİ

MuratS link' Alıntı:
Güzelmiş :D kulağa kaçan suyu çıkarmak gibi bir şey :D

005hihih

GNSpower link' Alıntı:
İlk okuduğumda geri geri yokuşu tırmanırken fren yapın dediğini zannettim, içimden diyorum ki "ula o su egzozdan dışarı çıkmayı bırak motor bloğuna kadar gitmez mi yav?"

Sonra anladım ki benim içim fesat. (:)

Kadranların içini su doldurup güzel bir görsellik sağlayabiliriz abi.  :D

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün aynı yağmurda ben de kaldım.arkadaşlarla 2 araba sınava gidiyorduk.yolda bir kaza olmuş Ben kazayı gördüm ve frene basıp durabildim.Ama arkadaşım o kadar şanslı değildi o bastı onun arabası durmadı ve kaya kaya kaza yapan araçlara girdi  :(.1i yaralandı + 2000 tllik bir hasarı var yaklaşık.Opelin kalitesini de bir kere daha anlamış oldum....

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun büyük bir bade atlatmişsiniz.

eray01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım ևınar link' Alıntı:
ևok geçmiş olsun büyük bir bade atlatmişsiniz.
saol abi vala aynen dediğin gibi oldu işin sonu daha kötü de olabilirdi  023hm
ac@d link' Alıntı:
sağ ol abi allahtan çok bişey olmadan atlattık herkes benim gibi şanslı değildi  :(
sksk link' Alıntı:
geçmiş olsun önemli birşey yoktur inşallah
yok abi çok şükür bende bişe yoktu ucuz yırttım sanırım arkadaşların söyledikleri ile daha da rahatladım  :)

eray01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
֖mür abi'nin de söylediği gibi motor kısmındaki elektronik parçalara zarar gelmesi için aşağı yukarı akünün taban seviyesine kadar bir suya girmeniz lazım.  :)
O yüzden elektronik kısımlara zarar geldiğini düşünmüyorum.  :)

Bir diğer sıkıntı olabilecek durum da egzoz çıkışının seviyesinden daha yüksek bir su içerisinde aracı kullanmak.  ::)
Bu durumda da sorun oluşsaydı araç sağlıklı çalışmaya devam edemezdi, o yüzden yine sıkıntı yok gibi görünüyor.  :)

Tek tavsiyem eğer egzozun içine su girdiğini düşünüyorsanız dik bir yokuşta araç geri giderken bir-iki kere fren yapın.  :)
Ben detaylı ve uzun araç yıkamalarım sonrası bunu yapıyorum ve egzozun içinde kalan suyu dışarı atıyorum.  :)
söylediklerin mantıklı, haklısın ama  bende değinmeden geçemeyecem yokuş kısmı ilginç,bu forumu bu yüzden seviyorum ufkumu açıyor resmen  dancee
MuratS link' Alıntı:
Güzelmiş :D kulağa kaçan suyu çıkarmak gibi bir şey :D
011zaa  011zaa
bence yağmur duasını biraz fazla kaçırdık, olanlar bu yüzden  005hihih

eray01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Bugün aynı yağmurda ben de kaldım.arkadaşlarla 2 araba sınava gidiyorduk.yolda bir kaza olmuş Ben kazayı gördüm ve frene basıp durabildim.Ama arkadaşım o kadar şanslı değildi o bastı onun arabası durmadı ve kaya kaya kaza yapan araçlara girdi  :(.1i yaralandı + 2000 tllik bir hasarı var yaklaşık.Opelin kalitesini de bir kere daha anlamış oldum....
size de geçmiş olsun deniz, umarım arkadaşının durumu iyidir  special_prayer bende o kadar rezillik çektim adam sınavı iptal etmiş ,gelde kafayı yeme şimdi ,M֜HENDİSLİK PİşMANLIKTIR  battle_Teroriste

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:

Geçmiş olsun

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hepinize geçmiş olsun arkadaşlar ufak tefek aksesuarlardan çalsalar da araçlarımız limitleri zorlanmadığı takdirde çok güvenli bu yüzden tercih ettik zaten Alman tankını, en alt seviye donanımla üst seviye donanımda bile güvenlik unsurları aynı, varsın torpidosunda raf olmasın, usb girişi olmasın tek satır olsun teybi  :D

eray01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Hepinize geçmiş olsun arkadaşlar ufak tefek aksesuarlardan çalsalar da araçlarımız limitleri zorlanmadığı takdirde çok güvenli bu yüzden tercih ettik zaten Alman tankını, en alt seviye donanımla üst seviye donanımda bile güvenlik unsurları aynı, varsın torpidosunda raf olmasın, usb girişi olmasın tek satır olsun teybi  :D
çok saol aynen abi dediğin gibi 3 5 kuruş az yaksın diye güvenlikten ödün veren hafif  arabaların halini görünce iyiki astra almışım dedim varsın biraz fazla yaksın ama canımızda olmayalım  bu konuda opele minettarım  special_Yeah

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:

Aksesuar ile kalsa iyi.  Bazı alt donanımlarda watts bağlantılar kaldırıldı. Ayrıca makyajdan sonraki bazı  jantların pek sağlam olmadığını gördük.