Asayiş Polisi Ehliyet ve Ruhsat Sorabilir mi ?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Olcay garnizon komutanının rütbesi neydi, görebildin mi? :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Narlıdere bölgesine bakan garnizon komutanın rütbesi albay diye biliyorum, ayrıca nizamiyelere baskın yaparken de dikkat et, hele hele nöbetci heyetinin ağzına ederken iki kere dikkat et ;).

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Narlıdere bölgesine bakan garnizon komutanın rütbesi albay diye biliyorum, ayrıca nizamiyelere baskın yaparken de dikkat et, hele hele nöbetci heyetinin ağzına ederken iki kere dikkat et ;).

Baskın yapmak degıl arabadan ınıp kartımı gozune sokup hunharca saldırdım ;) beyfendı kartımı gormemıs...
Nobetcı heyetının agzına sıcmadan benden once haberım gıttı o yuzden problem yok ;)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakarsanız kac yıldır askerıyenın ıcındeyız kım kıme camur atıyor o kadar kolaymı bu ısler ? Birisine bındıgı arabadan oturu terorıst demek bu kadar basitmi? afedersın abi ama ben o ıthamı hakedecek bısey yapmadım ve ılk defa o zaman bi polis gbt mi sormustu benım 2 yıl oncesıydı... Elım ayagım tıtrıyordu dua etsın o askere gırmedım orda gercı benden sonra noldu bılınmezde....

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçi bu olaydan sonra bi rastlantımıdır hem subaylık hem astsubaylık mulakatlarında guzelce eledıler benı ama olsun :D Torpile karşıyız :)

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konunun başlığında sorulan sorunun cevabı zaten verilmiş ayrıca eklemek isterim genel hizmet sınıfına da Trafik birimi gibi ceza tutanağı düzenleme yetkisi de bir kaç ay önce verildi..Bence ön yargıları basından duyduğumuz yalan yanlış haberleri bir tarafa bırakıp ikili ilişkilerimizde sağduyulu ve yardımsever olmak hepimizin vatandaşlık görevi...
http://www.sabah.com.tr/Eskisehir/2012/12/28/trafik-cezasini-artik-tum-ekipler-yazacak