AS 900 sesi

L_D_K

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yaklaşık iki haftadır seyir halindeyken arabadan as 900 kamyonların fren yaparken çıkardığı meşhur sesin birebir aynısı gelmeye başlıyor ve oldukça yüksek bir ses, ilk olduğunda sağa sola bakıp kamyon aramıştım. genelde ilk yola çıktığımda tık yok ama 3-4 km sonra başlıyor ayağımın ucu ile dahi frene dokunsam ya da ufak bi çukur geçişi ya da sarsıntıda anında kesiliyor fakat ara ara tekrar oluyor. ön takım komple yapıldı tüm tekerleri söküp balatalara disklere baktık birşey bulamadık. fikri olan var mı acaba?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Balatalar yeni mi? Balatanın markasıyla alakalı bir durum. Bazı markalar bildiğiniz kamyon sesi çıkartıyor.

L_D_K

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
balatalar çok yeni değil ama iyi durumda, en kalitesini takmışlardı ve şimdiye kadar hiç sorun olmadı

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
balatalar çok yeni değil ama iyi durumda, en kalitesini takmışlardı ve şimdiye kadar hiç sorun olmadı

Marka konuşsak daha iyi olur. En kaliteli diye Trw satılıyor genelde. Ve ses yapıyor, asbest kısıtlanmasından dolayı

L_D_K

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazmaya fırsatım olmadı ama çözdüm sorunu, arka balataların dış kenarlarını taşlayıp taktım çözüldü, teşekkür ederim