Artık Zamanı Geldi !

yenilmez27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese Merhabalar...
Uzun zaman oldu foruma girmeyeli, 2005 Yılında sıfır aldığım corsa 1.3 dizel aracım bana 5 yıl hizmet etti. bu 5 yıl içinde beni hiç üzmedi hiç sorun yaşamadım hala da sorun yaşamıyorum. bugüne kadar kullandığım araçlar içerisinde en sorunsuzu ve en cimrisi diyebilirim. Lakin evlenmeden önce aldığım bu araç evlendikten sonra ailemizin 3. üyesi dünyaya gelince artık bize biraz küçük gelmeye başladı malum bebeğin arabası oto koltuğu eşyaları vs... Artık aracımı değiştirmenin zamanı geldi diye düşünüyorum. şuan opel vectra 1.9 cdtı triptronik ,ford focus 1.6 cdtı triptronik toyota corolla 1.4 d-4d triptronik arasında kararsız kaldım ve sizin görüşlerinizi bekliyorum. herkese iyi forumlar dilerim İlker KESKİN

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa'yı almadan önce ford fiesta otomatik dizel i araştırmıştım ve fordun dizel otomatiklerinin sorunlu olduğunu duymuştum, bildiğim kadarıyla da şu an otomatik dizel getirmiyorlar.. eğer otomatik dizel olucaksa ford düşünme derim ben..

yenilmez27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet biraz araştırma sonucunda fordun cvt vitesinde sorun yaşadığını hatta bu sorun için ömür boyu garanti verdiğini duydum. yani çok problemli bir vitemiş cvt ilginç

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyota al rahat edersin

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Henüz pek yayılmasada yeni kasa skoda octavia 1.6 dizl otomatik.

corsa nız kadar olmasada yakıtta cimri sonuçta dizel.
vw ninda katkıları ile 7 ileri otomatik dsg şanzıman mükemmel.
1.6 hacim ile vergide mutlu eder.
muhteşem bağaj haçmi
aslında araç mükemmel tek sorun sokada arması.

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 sene boyunca opelden memmun kaldiysan opelden şaşma derim sene 1996 beri opel kullanicisiyiz hiç üzmedi vectra/a-b-c- kasasi ve astra g kasasi çok güzel araba opel opelden şaşmicaksiniz bence

haloon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vergi ve yakıtı düşünürseniz corolla dizel ama yakıt vergi önemli değil konforlu güzel bi araç derseniz vectra 1.9 iyi bir seçim olur sizin için.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
al benzınlı vectra tak kalıtelı tup hayati yaşa inan cok zevkli araba elegance modelı :)