artık bm 1210 nunda melekleri var

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rengini tutturabilseler oo çoktan yaptırırdım ama nerdee.. açma yaramı serkancım

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çamurlukları boyattırcam diye arabayı komple boyaya sokturcan Serkan sende:D:D

böyle güzel abi bırak sakata gelme:)

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serkan gördünmü bak forumu takip eden belli kaputtaki 5 cm çizikten dolayı yarıya kadar boyandı arabam şimdi bunları yapın desem bagajdan çıkarlar herhalde bu yaştan sonra cezaevinemi attırıcan beni bea cinayet sebebi :)

aga87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
avatarını degiştirmenin zamanı gelmedimi efem astra yok artık bide benim arabayı böy yapıyon sonra bizi masrafa sokucan omuyo ama ayıp yaw :)

:) ewet abi geldide geçmişti bile yeniledim astradaki gibi hataya düşüp yıkamacıda yıkatmadım bu sefer kendim yıkadım :) nası ama yanıyo resmen :) daha sağlam sanallarım var can sıkıntısı işte uğraşıyoruz!!! :)

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) ewet abi geldide geçmişti bile yeniledim astradaki gibi hataya düşüp yıkamacıda yıkatmadım bu sefer kendim yıkadım :) nası ama yanıyo resmen :) daha sağlam sanallarım var can sıkıntısı işte uğraşıyoruz!!! :)

VAŞŞŞ PUFFF efem canavar gibi duruyor yarın alayım akşam onunla gezicem hee karting var sende gel istersen hep destek tam destek bu arada bu avatarındaki motorla vites atabildim şükür ama 2. vitese :)

aga87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VAŞŞŞ PUFFF efem canavar gibi duruyor yarın alayım akşam onunla gezicem hee karting var sende gel istersen hep destek tam destek bu arada bu avatarındaki motorla vites atabildim şükür ama 2. vitese :)

:) olur abi alo dersin gelirim ama veriğim gibi temiz isterim :) karting de olur destek herzaman tam eksiksiz yarın detaylı görüşürüz bu arada olsun 2. viteste bi aşama sayılır :) ama zevki farkli bişey olsa gerek bide tadabilsem daha kesin konuşurdum:alkis: :good: :)

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) olur abi alo dersin gelirim ama veriğim gibi temiz isterim :) karting de olur destek herzaman tam eksiksiz yarın detaylı görüşürüz bu arada olsun 2. viteste bi aşama sayılır :) ama zevki farkli bişey olsa gerek bide tadabilsem daha kesin konuşurdum:alkis: :good: :)
yaw gidecek yol bulamadım yoksa 3 4 saniyede 100 ü görüyon rüzgar atacak diye korkuyoryorum valla bi gün binersin diyicem ama daha çok gençsin;)

araba konusuna gelince sadece bakarız derim pis temiz fark edermi yaw. ayıpsın hee