Artık bende yeni bir ASTRAlıyım :)) Sorularım var :)

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Artık bende yeni bir ASTRAlıyım :)) Sorularım var :)

melihksn link' Alıntı:
Bende böyle bir sıkıntı yok. ister direksyon üzerinden ister radyo bölümünden sorunsuz cd/radyo-radyo/cd geçişleri sağlıyorum servisi aradınız mı ??

Bugun denedim sorunsuz calisti hocam.sanirim cd den kaynakli bi problemdi.

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

melihksn link' Alıntı:
Kardeş ben aracı bayramdan 2 gün önce teslim aldım ankara opaldan ve Alianzın opel kaskosunu yaptırdım kredili akdığım için araç babamın üstüne yaşı 49 820 lira çıktı kasko.Daha önceki aracımda axa idi kaskom küçük bi kazada 2 ay uğraştırdılar beni vallaha birde sonradan öğrendiğim yan sanayi ürün kullanmaları  31agryyy 31agryyy 31agryyy alianzın opel kaskosu hem türkiyedeki bütün opel servislerinde geçerli hem %100 orjinal parça kullanılıyor hemde kaza halinde kralik araç vermesi durumunda en az opel astra gibi bir araç temin ettiklerini söyledi arkadaş axa 2011 corsaya 2003 hyndai accent vermişti.. İnşallah kullanmassın bu detayları ama dikkat etmek gerekiyor...
Malesef bazı sigorta expertizleri uyanıklık yapıyor haberin olmazsa yan sanayiyi taktırıyolar benim geçen sene kaza yapan aracıma farlar+tampon+radyator+on kaput +panjur hepsini yan sanayi takmışlardı arabayı alınca usta soylemişti. açtım hakaret dolu sozlerle ağzıma geleni soyledim. beyfendi lütfen dinleyin tek dedikleri buydu.

33kaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar benim araba 1.4 sport sedan as.ve alalı 2 ay oldu.dün bir şey farkettim,arka camda silecek yok.acaba yanlışmı gördüm?varmı böyle bir şey yaa?55 bine araba al arkada silecek yok.sizinkilerde varmı acaba?yoksa benimkine koymayı unutmuşlarmı battle_Teroriste

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

33kaptan link' Alıntı:
arkadaşlar benim araba 1.4 sport sedan as.ve alalı 2 ay oldu.dün bir şey farkettim,arka camda silecek yok.acaba yanlışmı gördüm?varmı böyle bir şey yaa?55 bine araba al arkada silecek yok.sizinkilerde varmı acaba?yoksa benimkine koymayı unutmuşlarmı battle_Teroriste

Sedan araçlarda silecek yok. Bu sadece astralara özel değil, diğer markalarda da bildiğim kadarıyla sedan araçlarda arka silecek bulunmuyor.
Hatchbacklerde arka silecek oluyor.

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

33kaptan link' Alıntı:
Sedan araçlarda arka cama çamur vb şeylerin sıçrama ihtimali zayıf diye koymuyorlar sanırım linealar da ford sedanlarda yok. Espride şu Tempralarda bile var :D

bir kaç araştırma;
Aerodinamik sebeplerden cam aşırı kirlenmediği için sedan araçlarda arka cam sileceği olmaz.Hb aracın yağışlı havalarda camının kirlenmesi için 2 saniye yeterlidir.
Çünkü gerek olmaz, aerodinamik yapı gereği kirlenmez, durmadığınız sürece ıslanmaz bile.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hangi sedan araçta arka camda silecek var ki?Merak etmeyin arka cam nerdeyse hiç kirlenmiyor.HB fiestamızın sürekli kirliyken astra hiç kir tutmuyor.

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Hangi sedan araçta arka camda silecek var ki?Merak etmeyin arka cam nerdeyse hiç kirlenmiyor.HB fiestamızın sürekli kirliyken astra hiç kir tutmuyor.
Temprada :D

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Poposu hiç temiz kalmaz hatchbacklerin :)

33kaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler arkadaşlar.ama yine de olsa şık olurdu ;D

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

33kaptan link' Alıntı:
teşekkürler arkadaşlar.ama yine de olsa şık olurdu ;D

Aynen bi ara bende takıldım bu konuya hatta sonradan takamazmıyız  gibi bi araştırmayua girdim ama malesef uğraşmaya masraf etmeye değmiyor ıkıncısı sedanlarda açılan bagaj kapağı buna izin vermiyor arka cam sileceğinin sağlıklı çalışması için bagajla birlikte arka camında açılması gerekiyor arka cam sileceği olan araçlara dikkat ederseniz çoğu bu şekildedir...