Artık Bende Astra Sahibiyim

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun.. corsa güzel araba ama astra çok daha güzel araba :)
bu metro mavi nasıl bişey merak ettim.. bizim burda bi abide koyu lacivert astra h var ama aynı renk corsada ultra mavi die geçiodu acaba o renk mi dediğiniz

Metro mavisi uğur abinin üstteki imzasında olan astra daki renktir.Ona Metro mavi deniyor.Ultra Mavi ise Metro Mavinin daha koyusu...

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun.allah kaza bela vermesin...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler arkadaşlar.34 ü tercih etmememin sebebi de biraz zorunlu trafik sigortasına ödenen meblağa kaçıyor.59 plakanın zorunlu trafik sigorta ücreti 34 e göre daha az.Ayrıca oturduğumuz yer İstanbul ile Tekirdağ arasında kalıyor neredeyse.O yüzden 59 tercihim oldu ;)

Bizimde aracın plakası 34 tü faka alınca 78 yaptık sıgotayı 34 göre daha az oduyoruz...

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilgi için Teşekkürler.Metro mavisi pek tercih edilmiyor nedense.Ben şahsen yakıştırıyorum o rengi.Aracın hatlarını belli ediyor.Çekiciliğini ortaya çıkarıyor. ;)

metro mavisi, çok iyi bir tercih. Bence de çok yakışıyor, hayırlı olsun.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı uğurlu olsun güle güle bin,

ama bi uyarı yapim inan opel'e dikkat et, arabayı teslim almadan önce her tarafını iyice incele,
servis olarak da başka yere gitme imkanın varsa orayı düşün

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler Arkadaşlar

Metro mavisi gerçekten arabaya çok yakışıyor.Ne çok açık ne çok koyu bir renk...

Aracı teslim alacağımız zaman sıkıntı çekmeyeceğimizi düşünüyorum.Çünkü bu aracı tanıdığımız vasıtasıyla onu referans göstererek aldık.Plazanın müdürünü tanıyor.En ufak bir problemde sorunu çözeceklerdir.

Servis konusu benim de aklımda.Mümkün olduğu kadar meblağı yükseğe çekiyorlar.Sanayii de özel servisleri vardır elbet.Aynı işlemleri orada yarı fiyatına yapıyorlar. ;)