Arkadaşlar şu an ki araçlarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
çok güldüm ya bulana helal olsun:D

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence bu konu kapatılsın artık. Delinin biri kuyuya bi taş atıyor hesabı oldu. Adam küçük hesaplar peşinde. Bizde bu adam için hem yazıyoruz hemde yazılanları okuyoruz. Vakit kaybı hepimiz için.

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ali Aydoğdu arkadaşım Türkiye'de napıyorsan bırak git amerikaya özel dedektif ol paraya para demezsin:Dhelal olsun valla

HAKANCEVİK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zamanında bir arkadaş daha vardı böyle atan tutan.Bizim mercedes bilmemneyimiz var,RR SPORTUMUZ var ama astra classic ile dolaşıyorum demişti.Ezgene arkadaşımızda bu elemanın yalanını ortaya çıkarmıştı.Hatta ileri gidip küfürleşme olmuştu.Sırf bu bebe yüzünden manisaya gidecektik...Gitmiş galeride foto çekmiş bu arabalar bizim demişti.Kaç beygir diyoruz bilmiyor.kaç model diyoruz bilmiyor:) buraya koymuştu...Yazık ya. yazık...

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zamanında bir arkadaş daha vardı böyle atan tutan.Bizim mercedes bilmemneyimiz var,RR SPORTUMUZ var ama astra classic ile dolaşıyorum demişti.Ezgene arkadaşımızda bu elemanın yalanını ortaya çıkarmıştı.Hatta ileri gidip küfürleşme olmuştu.Sırf bu bebe yüzünden manisaya gidecektik...Gitmiş galeride foto çekmiş bu arabalar bizim demişti.Kaç beygir diyoruz bilmiyor.kaç model diyoruz bilmiyor:) buraya koymuştu...Yazık ya. yazık...

O, Range Rover'ımız var diyen arkadaştan bi tane daha var...Sonra sattım dedi.. Şimdi de Beyaz Audi A4'üm var diye hava atıyor ama hala Banlanmadı...:) :) :)

Bu arada ;

Arkadaşlar şu an ki araçalarım ;

ah1wshark.jpg

Ayrıca Cobra'mın arka pervanesi satılık, zaten borç karşılığında abd hava kuvvetlerinden almıştım...:)

resm1odp.jpg

Ama uzun yolda bunu kullanıyorum, daha az yakıyor... ; :) :)

at5h.jpg

Şu an pek resim koymuyorum, komple carbon body kit geliyor kanatla birlikte.Ama zamanı var fermas baya bi sıra veriyor.Jantlar, diskler ve kaliperler değişti, nalların bakımını da 4 günde yaptılar. :)

Aracın sesini ve performansını az buldum.20inc scuderia jant+disk+kaliper 22 bin euro, carbon body kit 62 bin euro, super sprit egzos sistemi 15 bin euro, Motor modifikasyon ile 1 hp'ye çıkıyor 45 bin euro...:)

Yazık ya...:) :) :) :) :)

scream38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
o, range rover'ımız var diyen arkadaştan bi tane daha var...sonra sattım dedi.. şimdi de beyaz audi a4'üm var diye hava atıyor ama hala banlanmadı...:) :) :)

bu arada ;

arkadaşlar şu an ki araçalarım ;

ah1wshark.jpg

ayrıca cobra'mın arka pervanesi satılık, zaten borç karşılığında abd hava kuvvetlerinden almıştım...:)

resm1odp.jpg

ama uzun yolda bunu kullanıyorum, daha az yakıyor... ; :) :)

at5h.jpg

şu an pek resim koymuyorum, komple carbon body kit geliyor kanatla birlikte.ama zamanı var fermas baya bi sıra veriyor.jantlar, diskler ve kaliperler değişti, nalların bakımını da 4 günde yaptılar. :)

aracın sesini ve performansını az buldum.20inc scuderia jant+disk+kaliper 22 bin euro, carbon body kit 62 bin euro, super sprit egzos sistemi 15 bin euro, motor modifikasyon ile 1 hp'ye çıkıyor 45 bin euro...:)

yazık ya... :)
:):):):)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pervaneyi almayı düşünüyorum,benim aracın klimasının pervanesi bozuldu da ona takabilirim :) ne kadara veriyorsun? :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...