Arkadaşlar sonkez şunları tam tartışalım...

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tasarruf yaptığını söyleyenler 100-200 ytl vermenin dayanılmaz hafifliği ile tasarruf yaptıklarını düşünen arkadaşlar bence. Para çıkınca cepten, bir rahatlama geliyor insana.
Bir çok yorum var.
Yok araba rahatladı, çekiş arttı, müthiş oldu, uçuyor uçuyor....
Bende kullandım. İlk zamanlar 60 ytl vermiş olduğum için motorun sesine, yakışına, çekişine dikkat edip durdum. En küçük değişikliği bu katkıya mal ettim. Sonra zaten bıraktım kendi haline. Bu 60 lira ile kafadan 22 litre benzin alır tepe tepe 300 km yol yapardım. Neyse bence gereksiz yere harcamayın paranızı. Araba bir yatırım değil ulaşım aracıdır.

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger gerçekten işe yarasaydı otomobil fabrikaları tavsiye ederdi. yada kendileri koyardı. bence tamamen kandırmaca. bir faydası olacağını düşünmüyorum.

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
valla ne diyim dostum ??

Ben sadece şunu söyleyebilirim yağı değiştirirken teflon diye bir ürün koydular içine sözüm ona güya motor ömrünü uzatıyormuş ama performans az yakıt v.s için değil sadece motor ömrünü uzatan bir katkı olduğu için ok dedim, ama her yağ değişiminde kullanılmıyor sanırım 3 -4 seferde bir diyorlar bu bilgisine güvendiğim bir ustam tarafından söylendi ama ne derece doğrudur bilmem haa pazarlama tekniği olsa ki zannetmiyorum o ürünü ilave ettiğindede aynı parayı alıyor onu ilave etmeden de ben bu yağ işinde faydası olabilir diye düşünüyorum ama servis çi arkadaşların söylevleri önemli tabi...

ibocompany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katkı matkı hikayee. ben eski arabama elime ne geçerse koyuyordum güya korucakya üst kapak delinmişti :) koruyamadı işte.

galfordb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence arkadaşlar o maddelerin bir kaçı hariç işe yaramıyo çünkü işe yarıyanlar ise benim duyduğum motor-up bide içinde bor olan bir yağ katkısı varmış yakıta etkisi önemsenmeyecek derece az olduğunu söylüyorlar yalnız yağ katkılarının asıl amacı motorun çalışma sıcaklığı bu opellerde 80-100 derece arası motor yağının özelliklerini kaybetmemesinin sağlamak yani yağın akışkanlığının sıcaklığının ne kadar yukarı çekerseniz motorunuzun ömrü o kadar uzun oluyor çünkü 80-100 derecede motor yağınız su gibi oluyor.