Arkadaşlar Sizce Hangi Marka LPG taktırmalıyım?

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım 1.6 Otomatik vites Astra G Sedan.Janttı,ses sistemiydi vs. araç baya ağır orjinale göre.KM'de 450 500krş yakıyor.Benzin fiyatlarının da hali ortada 100 TL benzinle max. 200 230 km gidebiliyorum ve canıma tak etti artık.Bu yüzden tüp taktırmayı düşünüyorum.Siz hangi markayı tavsiye edersiniz? Yeterki kaliteli düzgün bişey olsun.2.000 TL bütçem var.Son olarak tüp taktırınca ne kadar tasarrufum olur? Yani km de ne kadar yakar tüplü iken? Şimdiden cevap verip yardım eden herkeze teşekkür ederim.

kmp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teleflex veya prins tercih etmek lazım artık bence 2000 tl civarındalar

tank.er

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım 1.6 Otomatik vites Astra G Sedan.Janttı,ses sistemiydi vs. araç baya ağır orjinale göre.KM'de 450 500krş yakıyor.Benzin fiyatlarının da hali ortada 100 TL benzinle max. 200 230 km gidebiliyorum ve canıma tak etti artık.Bu yüzden tüp taktırmayı düşünüyorum.Siz hangi markayı tavsiye edersiniz? Yeterki kaliteli düzgün bişey olsun.2.000 TL bütçem var.Son olarak tüp taktırınca ne kadar tasarrufum olur? Yani km de ne kadar yakar tüplü iken? Şimdiden cevap verip yardım eden herkeze teşekkür ederim.

benim değerlerde seninle aynıydı aşağı yukarı 450-500 krş.şehir içi.Zavoli taktırdım şimdi 200 krş. civarı bir tüketim var ama bunu litre olarak dersem daha iyi çünkü gaz fiyatları değişken sen 100km.de=10lt. diye düşün.ama senin otomatik belki de 1/2lt.veya 1lt. fark olur.ben şu an 1.79 dan alıyorum ve 200krş.un altında tüketim değerleri dediğim gibi 10 lt. ortalamayı göz önüne al ama gaz a neden bu kadar geç geçtiğime inan çok pişmanım 2 ay oldu ;)

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplar için teşekkür ederim.Aracı alalı 3 yıl oldu.Önceleri hafta sonları bindiğim için pek sorun olmuyordu çok yakması fakat artık işe gidip gelirken kullanmak zorunda kalınca cebime ateş düştü resmen :D Gerçi aldığımda taktırsaydım şimdiye 2 kit parası çıkmıştı o ayrı.

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hemen taktırın.Ben aracı geçen yıl aldığımda 1 ay benzinle kullandımda ocağıma incir ağacı dikiyordu :) Marka olarak ben brc kullanıyorum...

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işini İyi Yapan Bir Servis Bulun Araştırın çevrenizde Bende de ATIKER Var Sorun Yaşamadım Ama Montaj Çok iyi

iyi malzeme kullanılır montaj iyi yapılırsa Sorun Olmaz Hepsi Aynı Ben ilk Gaz Taktırdığımda Markası Ne Belli değildi montaj berbat idi sisteme suç bulduk sonra montaj hatalarını giderttik sistem canavar gibi idi

Gaza Muhakkak Geçiş Yap ekonomi Yap Montaj Önemli Unutmayın ATIKER 2 tane Taktırdım Kendim 2 Side Aynı Servis Sorun Yok Montaj Harika
Sizde Bulursunuz Umarım iyi Bir Servis

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
kesinlikle telefleks diyorum. problem yaşamak istemiyorsanız hiç düşünmeden gidin taktırın.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aynı arabadan var ekim ayından beri atiker kullanıyorum sıkıntı yaşamadım km de 12 lt lpg tüketiyorum sehir içi kısa mesafe prins ve teleflex en iyileri ama bizim arabalara lüks olur gibime geliyor zavolu kullanan arkadaslar var sorunsuzlar genelde yerinde olsam zavoli taktırırdım Atikeri de tavsiye ederim ama imkanın varsaki var diyorsun zavoli derim

M

matias

Bilgi Girilmemiş
5 ay önce atiker sıralı taktırdım 5 aydır bir kere dahi servise gitmedim bakımlardan hariç yakıtta 20 kuruş civarı yakıyor şehir içi çok memnunum