Arkadaşlar Opel H Kasa Tavsiyeleriniz

OSMAN3334

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar değerli forum arkadaşlarım aranıza yeni katıldım. Kısmet olursa bütçemize uygun 2010 sonrası astra h kasa almayı planlıyoruz.Tabi bilmediğim bir model değil ama ince detaylarını sizden öğrenmek istiyorum.

Sorular:)

1-Astra H Kasaların Hatchback olanı mı tutuluyor yoksa sedanı mı?
2-105 HP'nin mi YOKSA 115 HP'nin piyasası ve tutulması daha iyi?
3-Yedek parça ve genel bakım ücretleri ne civarda dolanıyor?
4-Renk olarak hangisini tavsiye edersiniz?

Size zahmet bir de şu ilanı inceleyin:

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...kimli-temiz-orjinal-astra-hb-322125463/detay/

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.. 2011 sonrası alırsanız HB kasa Classic III olarak geçer..

1-Tabiikide Hatchback

2-105 hp eski bir motor..115'lik A16XER motor iyidir..

3-Bakımdan bakıma, aracın durumuna göre değişir..

4-Ben hem Hakim Gri hemde Karbon Siyah renklerini kullanıyorum.. Aracınızı kısa aralıklarla ve kendiniz yıkamıyorsanız tabiikide gri..

Son olarak ilandaki arabaya gelecek olursak, bence yorulmuş ve yıpranmış.. O yılda alınan benzinli/tüplü araba için km çok fazla.. Ben olsam o paraya 2012-2013 Corsa 1.3 CDTi tarzında daha temiz, hatasız, boyasız, hasar kayıtsız bir araba bakardım.. En azından daha ekonomik ve pratik.. Kolay gelsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

OSMAN3334

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevap için çok teşekkür ederim. Bugün ilan sahibi ile konuştum.Ağır hasar kayıtlıymış ama güya sadece kaputta boya varmış(mış). Peki Astra H kasada 2.el alırken dikkat etmem gereken başka önemli noktalar var mıdır?

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Fiyatına bakınca anlamıştım zaten :) Eğer araba tüplü ise arıza lambası yanmaması lazım ona dikkat edin..