Arkadaşlar nihayet plakam hazır!

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun oncelıkle gercekten baya bekledınız ama degecek buna ınanın.plaka ıcın ekstra bır ucret verdınızmı merak ettım.benım aklımda da kendım ıcın bır jest varda.kendıme jest yapacagım bende. ucuz bısıyse eger yapalım gıtsın olumlu dunya

Ankara Trafik Tescil Şube Müdürlüğü 2.000 TL Polis Sandığı'na bağış istiyor. 1.000 TL'ye indiler, sonra da bi şekilde 450 TL'ye düşürdüm.

Not: İsim plakalar (Hakan: HKN, Yavuz: YVZ, Funda: FND) gibi harfler Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün web sitesinde boşta oldukları halde uygun olarak listelenmiyor! Bilginiz olsun. Bu isim plakalar için bizzat trafik tescil şube ile görüşmeniz gerekiyor...

Son düzenleme:

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada plakam araca takıldı ve Elazığ Opel Plaza'da beni bekliyor ama bu kez de iş yoğunluğumdan aracı almaya gidemiyorum:( Yaklaşık 3 saatlik yol.

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara Trafik Tescil Şube Müdürlüğü 2.000 TL Polis Sandığı'na bağış istiyor. 1.000 TL'ye indiler, sonra da bi şekilde 450 TL'ye düşürdüm.

Not: İsim plakalar (Hakan: HKN, Yavuz: YVZ, Funda: FND) gibi harfler Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün web sitesinde boşta oldukları halde uygun olarak listelenmiyor! Bilginiz olsun. Bu isim plakalar için bizzat trafik tescil şube ile görüşmeniz gerekiyor...

yani onları görerek birlikte uygun miktarı belirlemeniz gerekiyor diyelim...

M3R4KLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ayıptır yahu..2000tl bağışmı olurmuş?Adam gibi plaka almak için yasal rüşvetmi vercez illa..
Bİde bu plakaları nerden sorguluyoruz link atabilirmisiniz

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her ılden sorgulanamıyor plakalar malesef.mesela manısa ıcın yok ama ankara konya vs ıcın var

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aşağıdaki adresten sadece boşta olan Ankara plakalarına bakabilirsiniz:

http://www.ankara.pol.tr/online.php?id=12

Ancak unutmayın ki daha önce de belirttiğim gibi isim plakalar buradan sorgulanamıyor! Onları buraya koymuyorlar ve sadece şubeden belirli bir bağış karşılığı veriyorlar...

Boşta olan tüm illerin plakalarını sorgulamak için http://www.turkiye.gov.tr adresini kullanabilirsiniz. Bu site için de PTT'den 1 TL karşılığı e-Türkiye şifrenizi almanız gerekiyor...

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun arkadaşım kazasız belesız ağız tadıyla binersin inşallah...

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Yaşananlardan sonra şunu da belirtmeden geçemeyeceğim sonradan başınız ağrımasın.

YANINIZDA İYİ BİR KAPORTACI VE BOYACI USTA GÖTÜRÜN SIFIR DA OLSA BAKSINLAR.
MÜMKÜNSE BOYA KALINLIĞI ÖLÇEN BİR CİHAZ GÖTÜRÜN.

BU OLAYLARLA KARŞILAŞANLARI ÇOK OKUDUK BU SİTEDE...

HAYIRLI UĞURLU OLSUN....

theopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senle beraber ben de bekledim senin arabayı 22 kasım demiştim sana, iyi tutturmuşum.