Arkadaşlar Lütfen Bi Yol Gösterin Bana Acil

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
s.a arkadaşlar.
opel astra 2005 model aracım var. Yol bilgisayarında soğutu.sıvı.du. şeklinde bi uyarı var. Bu ne anlama geliyo bi bilen varsa yardımcı olabilir mi rica ediorum :(

whiteaction

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın soğutucu su seviyesi düşmüştür takviye etmen gerek!ikinci ve olmaması hayırlı olan şeyde devir daim hortumu vb. bi yerden kaçak olması!!

EGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a arkadaşlar.
opel astra 2005 model aracım var. Yol bilgisayarında soğutu.sıvı.du. şeklinde bi uyarı var. Bu ne anlama geliyo bi bilen varsa yardımcı olabilir mi rica ediorum :(

Radyatörün su seviyesini ve herhangi bir su kaçağı olup olmadığını kontrol edin.

mete006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aynı sorun bende arac ısınınca yapıyor suyuna bakıyorum normal eksiltmiyorda bazen sonuyor arac ısındıgında bazen aynı mesaj bende de cıkıyor bende anlamadım neden olur ogrenmek istetigim 20005 opel astra bendeki hararet yaptigini yada motor sıcaklıgını nereden bilecegiz gosterge yok aracta tesekkurler

Nikkfurie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aynı sorun bende arac ısınınca yapıyor suyuna bakıyorum normal eksiltmiyorda bazen sonuyor arac ısındıgında bazen aynı mesaj bende de cıkıyor bende anlamadım neden olur ogrenmek istetigim 20005 opel astra bendeki hararet yaptigini yada motor sıcaklıgını nereden bilecegiz gosterge yok aracta tesekkurler

motor suyu aşırı ısınırsa bilgi ekranında ikaz çıkacaktır fakat yol bilgisayarından dijital olarak görebilirsiniz su ısısını ve başka bir çok detayı

su seviyesi normal olduğu halde eksik ikazı veriyorsa genleşme kabının içindeki seviye ölçerin şamandırası sorunlu olabilir ayrıca

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

sizin aracınızın soğutma suyu seviye sensörü bozulmuş.değiştirin.

mete006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam anladim umarim sorun oradadir