Arkadaşlar İki Önemli Soru...

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com
1csı araba bosdayken debrıayaja basıp gaza yuklendıgınızde araba dururken ama 3000 devırı gecıyor mu?
2csı ıse araba ful depo doluyken frene basıp brakdgnzda lık lık dıe bır ses gelıor mu. ıkncı sorunum ıcın bugun sabahtan berı servsteydım ve sonuc olarak depo dolu olunca bu ses gelcek dedıler.. :D fıkırlerı beklıorm arkadaslar..

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ARKADASLAR IKI ONEMLI SORU..

İkinci soruyu bilmiyorum ama ilk sorun için evet 3000 devire çıkıyor.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Arkadaşlar İki Önemli Soru...

forumda cok ilginç sorular belirmeye başladı. seviyorum bu forumu dancee

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Valla arkadaslar bı denıyeverın :) bakın servıs katılı olucam ..:) eskı ararabamında kornasını yapamadılar dort sene ;)

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Sorular ecoflex motora özgü davranışlar olabilir fakat ben 1.4T için cevap vereyim:

1)araba bosta iken debriyaja basıp gaza yüklendiğinizde 3000 deviri geçiyor, red line a kadar...

2)bu sesi duymuyorum.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

depo full doluyken  lık lık sesi gelmiyordu... o ses renault megane ve fluence özgü bir ses...  sebebi ise depolarda dalga kıran olmaması hatta depo yarıya indiğinde o ses çok daha şiddetlenir....

dip not : bu ekonomik koşullarda  depoyu nasıl fulluyorsun :)

malibu62

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın link' Alıntı:
depo full doluyken  lık lık sesi gelmiyordu... o ses renault megane ve fluence özgü bir ses...  sebebi ise depolarda dalga kıran olmaması hatta depo yarıya indiğinde o ses çok daha şiddetlenir....

dip not : bu ekonomik koşullarda  depoyu nasıl fulluyorsun :)

işte bu son soru çok manidar :)

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

hehe vallaa kırk yılda bır fulleyım dedım :D ben eskı astramı aldgımda 2008 de euro dızel 2.330 dun gbı htrlrım :D sımdı 3,830
depo ıcınde dalga kıran yok dedıler bunada kaza anında patlamaması ıcın vs ben ınanmynca mazotu bosalttılar baktılar ses yoktu gercekten ya da cok haıf bısıdı.. ama dger arabarları merak ettım o yonden.. ya butun astralarda bole ya da benımkınde sorun var vectra b lerde boleydı falan dedıler.. frene basıp braktgnız anda gelıo ses.. ayrıca devır kontrolu ıcınde usta bıldgn dalga gectı 3000 bını gecer mı debryaja basnca falan dıe.. belkı benzınlılerde farklıdır bende anlamadım ama dızellcı arkadas varsa bı denıyıverse cok sevındırık olucam :D