Arkadaşlar Golf V'i nasıl bilirsiniz ?

Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.devservis.com
ya bırak ya njoy astra eşe dosta tavsiye edilir mi? :)) burda tasş gibi full+full varken:)) hemde lpgli:)(

eyvallah kanka, elegance dururken enjoy alinmaz..ama 120 bg astra dururkende tup baglanmis gucu 80 bg'e dusmus astra'da alinmaz hani..gider 1.0 corsa ecotec alir binerim ayni sey :D:D:D :kop::kop:

hem sen sus bakiim ne atliyosun taa kayseri'den?!! git ordaki otopazarina, satarsin belki :D :D :D

Son düzenleme:

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah kanka, elegance dururken enjoy alinmaz..ama 120 bg astra dururkende tup baglanmis gucu 80 bg'e dusmus astra'da alinmaz hani..gider 1.0 corsa ecotec alir binerim ayni sey :D:D:D :kop::kop:

hem sen sus bakiim ne atliyosun taa kayseri'den?!! git ordaki otopazarina, satarsin belki :D :D :D

valla ya, tüplü astra hiç cazip gelmiyor kulağa:kop:

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
golf V'i bilenler yorumlarınızı bekliyorum, uyanın uludağ gezisi bitti:) dönün hayata artık:)

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendimi bildim bileli vw e karşıyımdır ama objektif olarak bakarsam Allah göstermesin olur ya bir golf alırsam 4. kasayı alırım... 5. kasasından amcamda var araçta kalite sorunları var özellikle plastik kalitesi, klimasındada bir kaç kez sorun çıkmıştı klima motoru değişmişti, fsi lar hakkında ise tsi motorlar çıkınca bana kalsa rafa kaldırılabilirler, direk motorlar oldukları için şehir içinde fazla yakıyorlar düz motora göre ancak uzun yolda sabit hızlarda tüketim olarak istenilen verim alınabiliyormuş. Eğer fiyatı uygun temiz bir model bulursan neden alınmasın (şaka gibi yaa vw tavsiye ediyorum ilk defa) Ama tabi Astra tercihimdir her defasında özellikle 1.7CDTi lar her ne kadar artık getirilmesede...

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
bak şaka bi yana ama bizim astralrı almazsa bile gitsin başka astra alsın.. ben golf 5 te kullandım ama içi çok sığ bence.

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak şaka bi yana ama bizim astralrı almazsa bile gitsin başka astra alsın.. ben golf 5 te kullandım ama içi çok sığ bence.

sığ derken astradan sonra golf v e binince kendini kafeste gibi hissetmekten bahsediyorsan aynen katılıyorum. Geçen gün bindimde(kullanmadım ama)

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
ya her versiyonmda aynı iç mekan var. Ve plastik yapısı bence hiçhoş değil. Eski golfun4 ün kalitesi daha iyi. Arıza desen en az opel kadar oda arıza veriyor ama esteteik olarak H kasa astra ondan bence çok yeni bir tasarım gibi görünüyor.