Arkadaşlar Formula 1 2010 İstanbul'a gideceğim. Yardımlarınız gerekli.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarış tarihi 30 Mayıs 2010. Biletler çıkar çıkmaz alcam, çok daha ucuz oluyor yarışa az kalan zamanlara göre.
Başlıkta dediğim gibi ne yapmam lazım? Buradan biletix'ten, biletimi açık alandan alcam. Tamam, peki ya ondan sonra?

Arabam yok, otobüsle gelicem. Peki, otobüsle gelsem, Ataşehir'de insem, nasıl gidicem oraya? Ya da oraya gidebilmek için nerede inmeliyim? Pistin yerini tam bilmiyorum. Sadece Ankara'dan İstanbul'a gidip gelirken otoban üzerinde tabelalarda görüyorum. İETT ile mi gidicem kendi imkanlarımla ya da özel servisleri falan var mı? Sonra yarış bittikten sonra tekrar nasıl merkeze gelicem?

Arkadaşlar cahilliğime verin. Çok soru soruyorum ama bu sene kesin gitmem lazım :D Senelerdir gidecem, gidemiyorum.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
organizasyon boyunca bir çok ek sefer ile taksim vs gibi merkezlerden istanbulpark'a belediye otobüsleri kalkıyor zaten, golden ya da silver tribün almadıkça araç park yerleri piste biraz uzak kalıyor ayrıca yer bulmak da biraz vakit alıyor...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İETT seferlerı düzenleniyor Formıla 1 yarışlarının olduğu zamanlarda... E5'ten kalkması lazım...

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi firmayla gelirsen gel pendiğe kadar servisleri var otobüs firmalarının yani :) pamukkale nilüfer ulusoy varan anadolu kamil koç hepsinin var küçük firmalar hariç hareme gidenelr hariç yani :) servisle pendiğe gel ordan her türlü gidersin minibüsler var istanbul parka kadar çıkarlar büyük ihtimalle kurtköy dolmuşları onlar kalkmasada iett otobüsleri kesin olur hiç olmadı ben alır götürürüm seni :) pendikteyim bende istanbul parkta pendiğe yakın zaten çok uzak değil. ;)

Bülent5834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarış tarihi 30 Mayıs 2010. Biletler çıkar çıkmaz alcam, çok daha ucuz oluyor yarışa az kalan zamanlara göre.
Başlıkta dediğim gibi ne yapmam lazım? Buradan biletix'ten, biletimi açık alandan alcam. Tamam, peki ya ondan sonra?

Arabam yok, otobüsle gelicem. Peki, otobüsle gelsem, Ataşehir'de insem, nasıl gidicem oraya? Ya da oraya gidebilmek için nerede inmeliyim? Pistin yerini tam bilmiyorum. Sadece Ankara'dan İstanbul'a gidip gelirken otoban üzerinde tabelalarda görüyorum. İETT ile mi gidicem kendi imkanlarımla ya da özel servisleri falan var mı? Sonra yarış bittikten sonra tekrar nasıl merkeze gelicem?

Arkadaşlar cahilliğime verin. Çok soru soruyorum ama bu sene kesin gitmem lazım :D Senelerdir gidecem, gidemiyorum.

sen gel yeterki burak
o zaman inşallah bir sorun olmaz ise bende gitmeyi düşünüyorum.
otobüslerin kurtköy durağında seni alırım bizzat kendi aracımla götürürüm.
kardeşime kıyak olsun

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bileti al bi hele BUrak, gerisi kolay:) Bende düşünmüyor değilim aslında, ne kadar olacakmış fiyatlar??

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepiniz çok sağolun arkadaşlar :)

Özel servislerini öğreneyim ben o zaman bileti aldıktan sonra. En mantıklısı bu herhalde. Geçen sene de vardı. Hatta bana en uygun olan Kadıköy'den kalkıyordu. Demekki bileti aldıktan sonra servis saatlerini falan öğrenip servisle gitmek lazım. Bir de karşıdan birisiyle buluşcam o yüzden Kadıköy uygun diyorum. O vapurla gelecek Kadıköy'den beraber gidecez.

Ya da bir diğer yok: otobüsten Ataşehir'de inip, Samet'in dediği gibi servisle Pendiğe gitmek, Pendik'ten pist servisine binmek.

Üf arabasızlık ne zor ya. :)

Atilla, ben açık alandan bakıyorum diğerlerine gerek yok şimdi ya 200-300 lira :D İst.da gezerim onun yerine yarıştan sonra :) Geçen sene açık alan 90 liraydı yarıştan önce. Kışın daha ucuzdu. Bu sefer kıştan alcam, yarış saatini bekleyecem :)

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben iki kere F1 e iki kerede Moto Gp ye görevli olarak gittim.Çok harika yarışlar.Özellikle F1 deki araçların sesi insanı hasta ediyor.Ana tirübünden izleme ve pit stopa kadar girme imkanı buldum mükemmeldi.

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepiniz çok sağolun arkadaşlar :)

Özel servislerini öğreneyim ben o zaman bileti aldıktan sonra. En mantıklısı bu herhalde. Geçen sene de vardı. Hatta bana en uygun olan Kadıköy'den kalkıyordu. Demekki bileti aldıktan sonra servis saatlerini falan öğrenip servisle gitmek lazım. Bir de karşıdan birisiyle buluşcam o yüzden Kadıköy uygun diyorum. O vapurla gelecek Kadıköy'den beraber gidecez.

Ya da bir diğer yok: otobüsten Ataşehir'de inip, Samet'in dediği gibi servisle Pendiğe gitmek, Pendik'ten pist servisine binmek.

Üf arabasızlık ne zor ya. :)

Atilla, ben açık alandan bakıyorum diğerlerine gerek yok şimdi ya 200-300 lira :D İst.da gezerim onun yerine yarıştan sonra :) Geçen sene açık alan 90 liraydı yarıştan önce. Kışın daha ucuzdu. Bu sefer kıştan alcam, yarış saatini bekleyecem :)
gelince ara beni birlikte gideriz

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biletler ne zaman satışa çıkar acaba bilen var mı arkadaşlar?