Arkadaşlar bu zavazingo hakkında bilginiz var mı?

kdr20_88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam dostlarım.
Yeni arabamda üstünde orijinal kaset çalar teybi var. Hem kaliteli hem şık duruyor hem de direksiyondan kumanda özellikli olduğu için de değiştirmek istemiyorum.

Nette bulduğum kasetçalar şeklindeki bir alet var. Kullananız yada bileniniz var mı bu zavazingoyu.

* Ses kalitesi nasıl olur
* Direksiyon kumandası aktif kalır mı

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    19.7 KB · Görüntüleme: 85

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
hangi siteden buldunuz bunu bende alabilirim

Lysha

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herşey aktif kalıyor. Kasetin içindeki bant boş. Bir nevi teybi kandırmak için yapılmış birşey yani. 5-10 liralık bir ürün, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

kdr20_88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herşey aktif kalıyor. Kasetin içindeki bant boş. Bir nevi teybi kandırmak için yapılmış birşey yani. 5-10 liralık bir ürün, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Anladım teşekkür ederim bilgiler için...
5 liralık dahi olsa, direksiyon kumandasından kontrol edemiceksem kırar atarım :)

Lysha

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teybe bir müdahale olmadığı için kumanda aktif oluyor. Bunun mantığı, hafıza kartına şarkıları yükleyip kasete takıyorsunuz. Teyp kaset oynatıyormuş gibi oluyor yani.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben anlamadım şimdi olayı. Bu kartı nasıl okuyacak ki o kaset? pilli filan mı o kaset adaptör?

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 11:21 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 11:18 ----------

Buyrun buldum:

http://dx.com/p/cassette-adapter-mp3-player-for-cars-reads-sd-mmc-10203#.Uyqyqah_snM

Dediğim gibi şarjlı bir zamazingo imiş :) Fiyatı 16.71$

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın çakmağından güç alıyor. ayrıca bu kaseti araca taktığında sadece mp3 te sırayla parçalar çalıyor. parça değişimi v.s. araç kumandasından veya araç teybinden yapamazsın sadece aracın orjinal kumandasından ses açar kapatırsın ve radyo kaset geçişi yaparsın ..bu kasetin kumandalı modelleri var ekstra bir kumanda ile yapabilirsin. bildiğin mp3. biraz beceri varsa kendinde yapabilirsin bu kasetten .. elinde mini bir mp3 varsa herhangi bir teyp kristali bulup kasete yerleştireceksin ve mp3 ses çıkışını kristale vereceksin mp3 ü de kasetin içine koyarak kullanacaksın.. ama direk al daha basit gibi :)

kdr20_88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın çakmağından güç alıyor. ayrıca bu kaseti araca taktığında sadece mp3 te sırayla parçalar çalıyor. parça değişimi v.s. araç kumandasından veya araç teybinden yapamazsın sadece aracın orjinal kumandasından ses açar kapatırsın ve radyo kaset geçişi yaparsın ..bu kasetin kumandalı modelleri var ekstra bir kumanda ile yapabilirsin. bildiğin mp3. biraz beceri varsa kendinde yapabilirsin bu kasetten .. elinde mini bir mp3 varsa herhangi bir teyp kristali bulup kasete yerleştireceksin ve mp3 ses çıkışını kristale vereceksin mp3 ü de kasetin içine koyarak kullanacaksın.. ama direk al daha basit gibi :)

Haydaaa... direksiyondan kumanda fonksiyonu benim için çok önemli. Müzik değişikliği yapamayacaksam ne işe yarar ki...

Lysha

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ürünü alın, direk telefon veya mp3 player'a bağlayın daha rahat. Şarj vs ihtiyacı yok

170749540.jpg