Arkadaşlar Bu Yazılım Güncellenmesi Hakkında Bilgi Verebilirmisiniz

fb1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.misafir.net
Arkadaşlar aşimdi 25.01.2007 Erzurumdaki opel servisiyle konuştum yazılım güncellemesi falan yapılmıyormuş benzinli araçalar için ancak dizel araçalar için yapılıyormuş bu nasıl bir iştir yaw ben anlamadım varmı yokmu ????

Bilen ve kesin bilğisi olan arkadaşlar yardım edin lütfen!!!

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
tnng yln' Alıntı:
Bu Isin Master Teck I Hakan :d
anlatsın bakalım hakan arkadaşımız bu işi bize.

myalciin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.camili.net
Arkadaşlar Uzun süredir forma giremedim.

Ben bu yazılım işini kendi servisime sordum olmaz öyle şey dedi.

Aracı aldığım kişi yaptırdım demişti beygir gücü diğer GT lere göre daha fazla demişti 172 miydi 174 müydü ne Birde Opisle Opana sordum Teknik servisine onlarda Omega yazılımı yüklenerek beygir gücü artıyor fakat biz yapamayız piyasada yapan servisler var dedi tahmini birde rakam vermişti 900,00 YTL civarındaydı. :)

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakan sende tech 2 mi var?
yoksa servise mi gidelim çakkıdı çakkıdı

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pekı ben bırsey sorucam arac ta F yazdımı(easytronic te) yazılım atılmasımı gerekıyor ayrıca aracı sadece servısmı calıstırabılıyor basımıza boyle bırsey gelırse ne yapmalıyız????????????????

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapılıyor benzinli araçlara yazılım güncellemesi kesin konuşuyorum çünkü 1 sene kadar önce Opis te yaptırdım 2004 model Astra G araca 25 veya 30 milyon gibi bişeydi yazılım güncellemesi sonucunda aracın çekişinde ve yakıtında değişiklik olur denmişti yalnız 100 hp lik aracı 120 hp yaparız vs. gibi bişey değil yanlış anlaşılmasın

lelmas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.lelmas.com
M@honi' Alıntı:
yapılıyor benzinli araçlara yazılım güncellemesi kesin konuşuyorum çünkü 1 sene kadar önce Opis te yaptırdım 2004 model Astra G araca 25 veya 30 milyon gibi bişeydi yazılım güncellemesi sonucunda aracın çekişinde ve yakıtında değişiklik olur denmişti yalnız 100 hp lik aracı 120 hp yaparız vs. gibi bişey değil yanlış anlaşılmasın

Aracimiz ayni dostum en azindan resimlerdeki gibi benimkide peki bu yazilim guncellemesi daha fazla sarfiyatamı sebep oldu daha az sarfiyatamı?opis tam olarak nerede yerinide tarif edebilirisin.
teşekkürler

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adı üstünde yazılım güncellemesi nerden çıkardınız ekstra güc, başka aracın yazlımı yüklenerek motordan ek güç almak imkansız ,nasıl siz bi bilgisayar programının sürekli driverini güncelliyorsunuz ki daha rahat çalışşın daha az hata versin diye işte o sebepten dolayı yazılım güncellenir, mühendisler çalısır programların hatalarını eksiklerini bulur ve yenisini çıkarır.farzet ki yeni ekran kartı aldın 256 mb sen git ona 512 driverini yükle bakalım 512 gibi mi çalışacak.