arkadaşlar bu siteden alışveriş yapan oldumu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

olcay_0_6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
www arkadaşlar bu siteden hiç malzeme alan sipariş eden oldumu fiyatlar çok düşük ve orjinal diyorlar alan olduysa gerçekten orjinal mi?
ona göre direksiyon kutusu, ön fren balatası, ön disk sipariş edeceğim yardımcı olursanız sevinirim.
istanbullu arkadaşlar
Adresi :

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatlarin Kazik Oldunu Biliyorum 20 Milyonluk Kartel Contasina 50 Milyon Dedi...sadece Opel Parçasi Satan Yerleri Tercih Etsen Iyi Olur...

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ismail_budak' Alıntı:
Fiyatlarin Kazik Oldunu Biliyorum 20 Milyonluk Kartel Contasina 50 Milyon Dedi...sadece Opel Parçasi Satan Yerleri Tercih Etsen Iyi Olur...

Sen bu adamdan ne istiyorsun kardeş? Sana bu sayfalardan daha önce izah etti bu konuyu.. Kasıtlı yapıyorsun bence :mad:

Aluçlar otomotiv ciddi bir firmadır,hiç korkmadan çekinmeden sipariş verebilirsiniz..

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ciddiligi beni ilgilendirmiyo fiyatları ilgililendiriyo bi contada 30 milyon fark olunca ilgimi çekiyo

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aluçlar ve Opser'i şiddetle tavsiye ederim ben de...

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20 lirada çok conta için.. plastik birşey tıkarsın 2 lirayada mal olur.. Aluçlar pahalı ise parçayı nerden alıyorsunuz bende merak ettim..

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
levent sanayi sitesinde opel var ondan 15 ytl ye aldım numarasını verim parça almadan önce sorun farkı görürsünüz..cumartesi günüde ümraniyeden radyatör aldım onun numarasınıda yarın veririm.

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam Arkadaşlar,

Daha bir kaç gün önce Aluçlar - Sedat Bey den alışveriş yaptım. Fiyatları bence biz son kullanıcılar için uygun. Fakat servis olarak çalışan arkadaşlar bizlerden daha uygun fiyatla tedarik edebilirler. Fakat dediğim gibi bizler için fiyatları dışarıya kıyasla uygun.Gelen ürünlerden de memnun kaldım.

Aldığım ürünler:
1-Ön disk
2-Ön balata (Lucas)
3-Arka balata (Lucas)
4-Bakım Seti (1 adet 5lt orijinal GM 10/40 motor yağı + 1 adet orijinal GM yağ filtresi + 4 adet BOSCH marka buji (FLR8LDCU+) + 1 adet yan sanayi benzin filtresi + 1 adet yan sanayi hava filtresi + 1 adet yan sanayi polen filtresi)
------------------------------------------------------------------------------------------------

Örnek olarak benim araç için "Opel Üst Takım Conta" X16xel Motor fiyatı 63,56 + KDV
Fakat bu takım içinde subap kapak,silindir kapak ve emme-egzos manifold contaları,subap lastikleri ve egzantrik keçeleri,termostad oringi mevcut.

Fiyatları ve alacağınız ürünü (set mi ? / tek mi ?), markasını ve kalitesini göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.

Bilgilerinize sunar , keyifli forumlar dilerim.

Ghostbuster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlarbende bu firmayı buradan duydum guzel ciddi bi firmaya benziyor o ayrı ama ben kol dayama alcaktım corsa c için orjinal sitede konusulan fiyat 80 ytl gibi bi rakamdı aradım sordum 180 ytl dediler hemen vazgectim cunku servis 170 ytl fiyat vermisti aynı bu fiyat farkı banamı denk geldi yoksa boylemi bilmem ama ustune de fazla dusmedim.ama urun super arkadaki kullulk icin kullanılan oyugun icine oturuyor urun cok guzel alamadım :(

Ekli dosyalar

• Goruntu(093).jpg
    Goruntu(093).jpg
    22.5 KB · Görüntüleme: 65
  • Goruntu(095).jpg
    Goruntu(095).jpg
    30.9 KB · Görüntüleme: 44

ALUÇLAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ghostbuster' Alıntı:
arkadaşlarbende bu firmayı buradan duydum guzel ciddi bi firmaya benziyor o ayrı ama ben kol dayama alcaktım corsa c için orjinal sitede konusulan fiyat 80 ytl gibi bi rakamdı aradım sordum 180 ytl dediler hemen vazgectim cunku servis 170 ytl fiyat vermisti aynı bu fiyat farkı banamı denk geldi yoksa boylemi bilmem ama ustune de fazla dusmedim.ama urun super arkadaki kullulk icin kullanılan oyugun icine oturuyor urun cok guzel alamadım :(

merhaba.. 80 ytl civarında olan astra.g içindir..;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...