Arkadaşlar bi araç seçimi yaparmisiniz

HANGİ ARAÇ

• PASSAT 1.8T Mİ

Oy: 31 47.7%
  • VECTRA 2,0 CDX Mİ

Oy: 34 52.3%

• Kullanılan toplam oy
    65

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra diyorum cünkü passatın yuzu eskıde turbo sorunları yasanıyormus ozellık olarakda vectradan ustunlugu yok vectranın cdx ile passatın hıglıne donanımı bırbırıne yakın belkı passatın hava yastıgı fazlalılıgı vardır ama hıglıne bulmak zor bulursanda fıyatı fazla olur ayrıca vectra daha ucuz yoltutus olarak daha ıyı konfor malzeme kalıtesı olarakda bırbırlerıne yakınlar vectra daha sportif yüzü daha yenı duruyor modıfıyeye uygun bu yuzden vectra diyorum :)

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabiki 2001 cdx.Eğer 2003 civarı makyajlı ve zor bulunan exlusive 1.8t passat derseniz o zaman passat derim ancak o araçlarda aşırı pahalı...

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin arayı açmasına sevindim :)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İki araca da sahip olmuş biri olarak kesinlikle Passat. Alaka bile yok o senelerde VW ile Opel arasındaki kalitede. Inanılmaz yumusak bir otomobil Passat. Vectra ise tam zıttı cok sert. Tasarım olarak Vectra daha sportif Passat daha oturaklı. Ayrıca turbo sorunu olmus diyen arkadaşlar Turbo aracın nasıl kullanılması gerektiğini biliyorlar mıydı acaba... 288.000 km'ye kadar 1 kez turbo değişti,ki o da yağ kaçırmasından.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benim açımdan çooook çooook zor bir anket olmuş. Tıpkı yukarı tükürsen bıyık, aşağı tükürsen sakal olayı veya oğlunu mu yoksa kızını mı daha çok seviyorsun gibi. Ben böyle zor bir durumda kalsam ve maddi gücüm de yeterse ikisinden de birer tane alırdım :).

YASMİN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama passat 98 model eskii:((

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passat turbosu sorunluymuş
200.000 km den sonra bırakında turbo sıkıntı yapsın.(hoş basmazsan onu da yapmazda)opelin bu şekilde bir turbo ürettiğini daha göremedim. ben niyeyse...
turbo arızası denilen şey parca aşınması
tamir kiti 150-200 tl ye mal oluyor sıfırı 650 tl
servis parcamı?
orjinal ve yan sanayi(alman malı yine) opelden cok daha ucuz kmik rakamlar oluyor.ve parca sorunu hiç yok zibil gibi cünkü...

sırf görüntüsü var diye cdx tercih sebebidir o ayrı;)