Arkadaşlar Acilen Yardima Ihtiyacim Var Yardimci Olun

lulati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR benim vectra b 2500 cdx marka arabam var ve son 2 haftadır sürekli airbag lambası yanıyor gidiyorum tamirciye bilgisayara takıyoruz ışık sönüyor aradan 3-4 saat geçiyor ışık tekrar yanıyor tekrardan makinaya takılıp silinmesi gerekiyor bu işlemi 3 defa tekrarladık yine ışık yanıyor... ışığı söndüren tamirci araç çalışırken koltuğu oynatıyorsundur ondan yanıyordur diyo ama bende böyle birsey yapmadan yanıyor ışık buna bir çözüm bulamadık yardımcı olursanız sevinirim.. şimdiden teşekkür ediyorum.

derman66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akadaşım aynı sorun bendede vardı servise götürdüm koltuğun altındaki soketi lehim yaptılar sorun tamamen düzeldi en ufak bir temassızlık beyine arıza uyarısı verdiği için sürekli lambayı yakıyomuş yani koltuklardaki soketleri elden geçirsinler saygılar

vecba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
koltukların altındaki soketlerden oluyor...bu soketler çok hassas koltukları illaki oynatmaya gerek yok, bir şekilde çukurdan bile etkileniyorlar...en iyi çözüm soketlerin lehimlenmesi...bu konuda çözüme ilişkin forumda bir çok konu mevcut..o konulara bakarsan çözüm için daha net bilgi elde edebilirsin...geçmiş olsun...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR benim vectra b 2500 cdx marka arabam var ve son 2 haftadır sürekli airbag lambası yanıyor gidiyorum tamirciye bilgisayara takıyoruz ışık sönüyor aradan 3-4 saat geçiyor ışık tekrar yanıyor tekrardan makinaya takılıp silinmesi gerekiyor bu işlemi 3 defa tekrarladık yine ışık yanıyor... ışığı söndüren tamirci araç çalışırken koltuğu oynatıyorsundur ondan yanıyordur diyo ama bende böyle birsey yapmadan yanıyor ışık buna bir çözüm bulamadık yardımcı olursanız sevinirim.. şimdiden teşekkür ediyorum.
hoşgeldin. öncelıkle ÜYE ARŞİVİ'nde kendını formata uygun sekılde tanıtmalısın

lulati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkür ediyorum arkadaşlar bugün gidip birde soketlere baktırayım bakalım nasıl olacak sonucunuda sizlerle paylaşırım herkese iyi günler...

lulati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu soketi sökmek için koltuğu söküyorlarmı yoksa soket cıkıyormu baska yerden bu konudadda bilgi verirseniz sevinirim..

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin aracında rahat çalışabilmek için koltuğu en geriye alıyorlar,kablolar ve soketler koltuğun altında,koltuk sökülmeden yapılıyor,başka model araçlarda belki koltuk sökülüyordur...birde aracını yıkattığın zaman yıkamacılar koltuğu sert şekilde öne-arkaya hızlıca alınca oluyor bu sorun,ayrıca araç çalışırken içinde cep telefonu kiti kullanmadan konuşuyorsan ondanda oluyor bu problem.mutlaka araç kiti üzerinden konuş...

lulati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet haklısın gecenlerde arabayı yıkatmıstım ve yıkamacının koltugu hızlıca geri itikledigini görmüstüm demekki sorun ondan kaynaklanıyor..... İyi bari koltuk sökülmeden yapılıyorsa. herhalde sadece soketin içini mi lehimletecegim.