Arkadaşım yolda kaldı çok acil????

ÇAVDAROĞLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar mesai arkadaşım Aracı 2004 MERİVA(Z16XE) Kayseride aracın şarj lambası yanınca İnciroğlu diye bir servise girmiş şarj dinamosunu revizyon yapmışlar (400 lira) test sürüşüne çıkınca şarj lambası yanmaya devam etmiş. Ancak araç şarz ediyormuş. Bu seferde aracın beyninin değişmesi gerektiğini söylemişler. 1700 lira da onun için istemişler.Arkadaşım Ankarada, arabası kayseride beyni söküp eline vermişler. o da beni aradı nasıl yapsak bilmiyoruz. Kayseride düzgün servis varmı ? Beyin tamir edilir mi edilirse Ankara da tamirci varmı.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, bu servis yetkili mi özel mi ? Her servise güvenilmez, milleti yolunacak kaz sanan birsürü dolandırıcı servis var.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böyle saçma bir iş varmıdırya tek tamirci veya servisin beyin gitti demesi ile beyin söktürülmezki ya başka tamirci veya servise gitsin başka ustalarada baktırsın kayseri gibi büyük bir yerde başka tamirci servis yokmudur yani bence cok acele getirip velvele diye tabir ettiğim bir dille kullanıcıyı tirstirmak ve para koparmak isteyenler cok bence elletmesin bir veya iki başka özel veya yetkili servise gitsin sonra işlem yapsın
usta diye gecinen hırsız çok günümüzde
tüpsüz arabada tüp beyni gitmiş diyebilenler gibi

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten şarj ediyosa o kadar para isteyecek bi problem olmaması lazım
zaten şarj eden arabaya 400 lira masraf yaptırmışlar zaten bide beyin işine girmesin
yolcu diye kazıklamaya kalkmışlar gibi

kayseriden üyeler varsa yardımcı olurlar belki.

ÇAVDAROĞLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar görüşlerinize katılıyorum ancak çözüm üretmemiz lazım arkadaş bu gün Trabzon a dönecekti arabası Kayseride Kendisi Ankarada beyin elinde yetkili servise doğru gidiyor. Ankarada beyin tamiri yapan bir yer yok mu?

ÇAVDAROĞLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşımın Kayseri de gittiği servis İnciroğlu imiş galiba yetkili servis. Ben Trabzon daki sürekli gittiğim özel servisi aradım. Şarz dinamosu için gereksiz yere aldıkları 400 lirayı iade etmeleri gerektiğini söylediler.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşımın Kayseri de gittiği servis İnciroğlu imiş galiba yetkili servis. Ben Trabzon daki sürekli gittiğim özel servisi aradım. Şarz dinamosu için gereksiz yere aldıkları 400 lirayı iade etmeleri gerektiğini söylediler.

Yetkili servi böyle yaparsa yazık yani, Bence servisi şikayet etsin , tekrar geçmiş olsun.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğru demişler bencede
belki şarj lambasının devreye girip çıkması da basit bi devre işi olabilir.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
valla arkadasın kayserideki en pis yere gitmiş onun yerine köyün ortasın bi ustaya gitse daha iyi. inciroglu kadar sahtekar bi yer gormedim ben daha. sıfır aldıgın arabayı zorda kalsan satmaya gitsen araca komple boyalı motor yarım diyolar o kadar şereff.. insanlar yani. sanayi içerisinde opel özel servisi ateş oto var benimö bildigim onlar ilgilenir yada sanayide zennecioğlu diye bi servis var arkadasın onlarla görüşsün.