Arkadaşa almak istediğimiz Vectra

cberi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar
bir arkadaşımda Vectra almak istiyordu bir araç bulduk.Çok temiz sahibide çok titiz.
3.sahibi.Bakımlarını felan zamanında yaptırmış.
Bir tek sol çamurlukta ve tampon ucunda boya var dedi ustamız.
Yetkili servisin 101 noktasından başarı ile geçti ama içimize dert oldu boya işi
siz ne dersiniz ??

cemdigital2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.feyzullahcinar.com
Arkadaşlar
bir arkadaşımda Vectra almak istiyordu bir araç bulduk.Çok temiz sahibide çok titiz.
3.sahibi.Bakımlarını felan zamanında yaptırmış.
Bir tek sol çamurlukta ve tampon ucunda boya var dedi ustamız.
Yetkili servisin 101 noktasından başarı ile geçti ama içimize dert oldu boya işi
siz ne dersiniz ??

kardeş kızmada dert olmasın diyosan sıfırını alacaksın :D okadarcık boyadan ne olur sonuçta 3. el ufak tefek olacak nazarlık olur..saygılar...alırsanızda hayırlı olsun...

vectra1.6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boyalı olan boyalı olmayandan düşük fiyatta ise bir sakınca yok. çünkü sendede bir şeyler olsa (allah korusun) satarken ha bir parça ha iki parça boyasından fiyat düşmez sen daha karlı olursun.(büyük kazası olmaması kaydıyla)

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş kızmada dert olmasın diyosan sıfırını alacaksın :D okadarcık boyadan ne olur sonuçta 3. el ufak tefek olacak nazarlık olur..saygılar...alırsanızda hayırlı olsun...
Arkadaş en doğrusunu söylemiş.

super_cobra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boyayı dert etmeyin,km si az ve araç temiz ise alınabilir.
boyasız araba piyasada yok gibi,hem boyasız araba alsanız bile körün biri gelip çarpabiliyor.

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bukadarcık boyadan ne olurki?
mahallenin veletleri doğru durmuyo geçen gün benim arabanın yolcu kapısını çizmişler gelde çiik çizik gez.
araçta ağır hasar olur şasi leri hasar görmüş düzeltilmiş olur ozaman boyayı sorun ederim. çamırluk tampon orjinal değişmemiş, boyalı olmuş okadar önemli değil bence.

aliabdullaharslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla arkadaşım öyle bikaç parça boya bişi değil değişeni olmasın boyadan ne çıkar ayrıca boyanan parçanın büyüklüğünden kazanın falan ne boyutta olduğuda tahmin edilir onun için takmayın kafanıza boyayı

the İMAM

yigitbaran06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede bir iki parça boyadan bir şey olmaz. Önemli olan aracın kaportası orjinal olsun, ciddi bir kazası olmasın. Benim aracın ön tamponun sol uç kısımında kaldırıma sürtmeden dolayı sıyrılmıştı. Göze hoş gelmediği için boyattım. Onun haricinde hiç boya yok.

cberi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar
teşekkür ederim yorumlarınız için...
sanırım alacağız...

cavit63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arabanın tavan hariç hemen hemen her yerinde boya var.degişen parçası yok,hanım sag olsun çarşıya gidiyor çizik içinde geliyor bende boyattırıyorum.önemli olan kazasız ve parça degişmemiş olması