Arka sİleceksİz muayene olur mu?

irenbe96

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi bayramlar.Bayram sonrası muayene var fakat saban arabanın yanına gittiğimde arka sileceğin kırılmış ve yerde olduğunu gördüm.(süpürge değil kol kırlmış)Herhalde çocuklar oynamış.2015 tüvtürk muayene kusurları listesinde arka silecekle ilgili birşey göremedim.Bu şekilde gidersem muayeneden geçermiyim?Şimdiden herkese teşekkürler iyi bayramlar.

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi bayramlar.Bayram sonrası muayene var fakat saban arabanın yanına gittiğimde arka sileceğin kırılmış ve yerde olduğunu gördüm.(süpürge değil kol kırlmış)Herhalde çocuklar oynamış.2015 tüvtürk muayene kusurları listesinde arka silecekle ilgili birşey göremedim.Bu şekilde gidersem muayeneden geçermiyim?Şimdiden herkese teşekkürler iyi bayramlar.

Geçmez ağır kusur.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arka silecekleri hiç olmayan araçları düşündüğüm de hafif olarak geçer sanki.

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HB araclarda arka silecek olmamasi agir kusur diye biliyorum.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ön silecekler inceleniyor ama arka silecek incelenmiyor. Ben böyle biliyorum. Çünkü benim aracım da hiç incelenmedi. Yanılıyor olabilirim.

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön silecekler inceleniyor ama arka silecek incelenmiyor. Ben böyle biliyorum. Çünkü benim aracım da hiç incelenmedi. Yanılıyor olabilirim.

Aslinda birazda gittigin istasyon ve oradaki calisanlar alakali. Kil birine denk gelmezsen gecme ihtimalin var. Ben olsam silecegi yaptirip oyle giderim. Erinde gecinde yaptircan nasilsa.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benim bildiğim aracın üzerindeki standart olan bütün aksamlar kusursuz bir şekilde çalışmalıdır. HB ve SW kasa araçların arka camları yağışlı havalarda çamur içinde kalıyor ve arka görüşü engelliyor. Arka görüş engellendiğine göre arka sileceğin olmaması ağır kusur olarak değerlendirilebilir.

Karsiyakali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmez geçen hafta benımkını kontrol ettıler ve plastıgı yıprandıgı ıcın hafif kusur yazdılar

irenbe96

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşimi şansa bırakmamak için bugün silecek taktırdım.Ama görevliye muayenede soracağım.Belki birinin işine yarar.İşin ilginç yanı kusurlar listesinde arka silecekten bahsetmemesi.Sonucu paylaşırım.

Karsiyakali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özellİkle sorarsaniz İyİ olur hocam ama bakildigini bİlİyorum